Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Postautor: voitek » 06 kwie 2018, 6:33

Możliwości jest przynajmniej kilka, trzeba tylko poszukać. Oczywiście warto rozglądnąć się na lokalnym rynku.
Najniebezpieczniejszym orężem strachu jest jego zdolność czynienia nas ślepymi na wszystko dokoła.
Awatar użytkownika
voitek

Postautor: ranai3 » 21 kwie 2018, 8:08

Według mnie dobrym pomysłem by było np. kupienie jakiegoś busika, może to być nawet jakiś stary dostawczy samochód, i przerobienie go na busa do przewozu ludzi :) Mam kilku znajomych, którzy prowadzą taki biznes i bardzo jest to opłacalne. Przeróbkę samochodu na busa zrobią Ci w zabudowabusa-hitbus.pl/.
ranai3

Postautor: tyrak3 » 23 kwie 2018, 4:59

Busik fajny pomysł, owszem, ale co w przypadku osób, które nie mogą/nie potrafią czy nie lubią prowadzic? Moją propozycją jest otworzenie stacji benzynowej. Wydaje sie skomplikowane, a nie jest - kumpel otwierał. Tylko nie zapomnijcie o zapewnieniu najlepszej jakości, tu zatem dobrze jest od razu mieć nagrany jakiś serwis stacji benzynowych. Z teog co ja kojarzę to kumpel korzysta z mar-serwis.com.
tyrak3

Postautor: Gość » 06 maja 2018, 9:36

[quote="Gość"]Najważniejsze że to biznes dla każdego. Cuk prowadzi szkolenia -można się nauczyć sprzedaży ubezpieczeń. Prowadząc placówkę franczyzową otrzymujemy wsparcie dedykowanego menedżera regionalnego.[/quote]
Są widoczni w mediach, myślę że to pomoże na starcie.Firma jest rozpoznawalna i dobrze kojarzona.
Gość

Postautor: Igggor » 09 maja 2018, 18:35

Ja otworzyłem swój sklep internetowy. Oczywiście początki nie były łatwe, ale z biegiem czasu inwestowałem w nowe narzędzia marketingowe i interes się rozkręcał. Ostatnio wprowadziłem wtyczkę WooCommerce PlaySMS, która umożliwia automatyczną wysyłkę smsów do klientów sklepu, np potwierdzenie złożenia zamówienia. Krok po kroku do przodu :)
Igggor

Postautor: Marekgaj » 14 maja 2018, 6:33

Moim zdaniem warto inwestować w mieszkanie pod wynajem. Oczywiście kluczowy jest wybór odpowiedniej oferty. Ja postawiłem na Kraków, bo tam popyt jest duży. Samo mieszkanie znalazło dla mnie biuro nieruchomości Abc Dom, które świetnie zna tamtejszy rynek. Dzięki temu inwestycja jest opłacalna.
Marekgaj

Postautor: Gość » 15 maja 2018, 10:27

Co do CUK to można tam kupić OC w korzystnej cenie. Mają świetny kalkulator do porównywania polis.
Gość

Poprzednia