Krem miodowy Hobee, znacie?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Krem miodowy Hobee, znacie?

Postautor: wioletta » 30 maja 2015, 13:47

Ostatnio w Realu znalazłam taki krem firmy Husar- a mianowicie Hobee o smaku cynamonowym, malinowym , żurawinowym oraz kakowym. Jest to krem na bazie miodu naturalnego, no to samo zdrowie przecież? Co sadzicie o takim zastąpieniu dla dziecka tych wszystkich kremów typu nutella? jedliście juz ten krem? Głupote zrobiłam że nie kupiłam ale od razu z ciekawosci weszłam na internet i poczytałam o nim:) bez konserwantów no to jak pojade kupie na spróbowanie
wioletta

Re: Krem miodowy Hobee, znacie?

Postautor: BasiaStelmach » 03 cze 2015, 8:57

Zdrowszym zamiennikiem nutelli będzie krem kakaowy z awokado. W internecie jest dużo przepisów na jego wykonanie. Możesz przełożyć go do pustego słoiczka po nutelli, być może dziecko się nie zorientuje :)
BasiaStelmach

Postautor: groteska » 08 cze 2015, 13:45

kakaowy z awokado? trzeba będzie poszukać tego przepisu, bo brzmi pysznie;)
SekPol - kologiczne ciepło w Twoim domu :)
groteska

Postautor: Balbina » 22 cze 2015, 13:28

ja jadlam Hobee z żurawiną, przepyszny był. Spróbujcie.
Balbina

Postautor: kriskros » 26 cze 2015, 14:49

Spróbujcie ten z Cynamonem. Uzależniłam się od niego.Słodka buła z miodem na śniadanie to jest to.
kriskros

Postautor: gargamel » 27 cze 2015, 12:52

Potwierdzam ze ten miód z Cynamonem jest bardxo smaczny i na pewnością zagości u mnie na stałe.
gargamel

Postautor: Agata » 29 lis 2015, 1:49

Tez je lubię, te kremy HOBEE, smakowo mi odpowiadają, jeszcze tylko żurawinowego nie próbowałam
Najmniej mi chyba odpowiada w smaku kakaowy ale to raczej kwestia gustu ( lodów kakaowych tez nie lubię) bo moje dzieci za nim przepadają
Najwiekszym ich atutem są zdrowe i naturalne składniki tzn zdrowy miód naturalny i tylko te tez naturalne dodatki smakowe tzn cynamon, suszone maliny , kakao
bez konserwantow!!!! to się ceni
Agata

Postautor: taraja » 30 lis 2015, 10:16

malina jest pyszna. Zurawina mniej mi smakuje. Noi i cynamon- ten jest chyba najlepszy
taraja

Postautor: anulka » 08 maja 2018, 21:24

Ja nie słyszałam o takim, ale muszę powiedzieć, że ja niestety mam skórę wrażliwą atopową mi bardzo pomagają kosmetyki z atopis.pl. Są fajnie dostosowane do mojej atopowej skóry. Ogólnie są bardzo fajne.
anulka

Postautor: halinka » 11 maja 2018, 7:10

Nie znam i nie słyszałam nawet o takim kremie. Ale jeśli komuś odpowiada i widzi poprawę w swoim wyglądzie to czemu nie. Ja z kolei mogę się pochwalić moim ostatnim odryciem, a mianowicie kremem Remescar. Wcześniej na worki pod oczy to robiłam maseczki z ogórka a na noc kładłam torebki od herbaty. Ale szczerze to najbardziej zadowalający efekt mam właśnie po tym kremie
halinka