Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 09 paź 2018, 13:52

Zapraszamy na aktywne i rodzinne ferie zimowe w Hotelu Klimek****SPA. Przygotowaliśmy dla naszych Gości specjalny pakiet, w którym zawarliśmy moc atrakcji dla dorosłych oraz dla dzieci. Bliskość stoków narciarskich, lodowisko oraz atrakcje hotelowe sprawią, że będą to niezapomniane ferie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: anna_ski » 10 lis 2018, 16:32

Z racji braku czasu, my z mężem i z dziećmi zdecydowaliśmy się na zorganizowany wyjazd rodzinny. Firma PortaSki proponuje wyjazdy do Włoch i Austrii dostosowane do kalendarza ferii zimowych. Niesamowita okazja dla wszystkich fanów białego szaleństwa!
anna_ski

Postautor: anna_ski » 24 lis 2018, 20:20

My polecamy spędzić ferie zimowe poza granicami Polski. Wybieramy się na wyjazd rodzinny organizowany przez firmę portaski.pl Nasze dzieci uwielbiają zimowe sporty, a my również chętnie spędzamy czas na stokach narciarskich!
anna_ski

Postautor: gertrudala » 26 lis 2018, 13:21

Chyba jednak góry to najpopularniejszy kierunek na ferie, co myślicie o ustroniu? Znalazłam na sunandsnow.pl kilka fajnych miejsc gdzie można by te kilka dni spędzić, na pewno w ustroniu jest wyciąg narciarski, warto się wybrąć?
gertrudala

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 30 lis 2018, 14:11

Wszystkich spragnionych zimowego szaleństwa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty "Rodzinne ferie zimowe". Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Miłośników zimowego szaleństwa z pewnością ucieszy fakt licznych tras narciarskich, lodowisko oraz ślizgostrady. Z kolei na miłośników relaksu czeka nasz Aquapark z jacuzzi oraz SPA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: elena92282 » 14 gru 2018, 9:22

My wybieramy się po prostu pod Warszawę, bo w święta jedziemy na narty. A na ferie do Rancho pod Bocianem :)
elena92282

Postautor: marcelina882 » 21 gru 2018, 19:40

Ja polecam wybrać się na mazury. Wszyscy jeżdżą w góry, a dla mnie do przereklamowane. Za każdym razem jak jedziemy to musimy prać pod uwagę atrakcje dla dzieci. Wiadomo - jak dziecko się nudzi to nici ze spokojnego pobytu. Znaleźliśmy w internecie super objekt - Zalesie Mazury. Dużo atrakcji, mila obsługa a do tego fajne opcje na dłuższy pobyt.
marcelina882

Postautor: kaludyna345 » 24 gru 2018, 13:08

Jeśli kochasz sport, narty, to oczywistym wyborem będą góry! Ja najchętniej zawsze polecam włoskie lub austriackie Alpy, bo tam są genialne warunki do jazy, ale jeśli kogoś nie stać na zagranicę, albo nie ma czasu jechać tak daleko, to w POlsce też można nieźle pojeździć np. w Szczyrku, Krynicy Górskiej czy w Szklarskiej Porębie :) Porządne, zadbane stoki, dośnieżane, jeśli nie ma akurat góry śniegu:) Nie zapomnijcie też o tym, że na stoku trzeba się dobrze prezentować! Przyda się fajna, modna kurtka i ciepłe spodnie :D Ja już kupiłam w atomsport.pl/ , bo mają naprawdę ciekawą ofertę!
kaludyna345

Postautor: sun » 27 gru 2018, 17:08

My jednak zostajemy w Polsce. Na nasze umiejętności narciarskie, warunki są bardzo dobre. W tym roku nasz wybór padł na Szklarską Porębę, a ze na sunandsnow.pl mają akurat zniżkę na ferie to zal było nie skorzystać :)
sun

Postautor: anna_ski » 29 gru 2018, 18:30

To też bardzo dobry pomysł. My jednka zdecydowaliśmy się na wyjazd z portaski.pl. Świetnie rozwiązanie dla rodzin podczas ferii zimowych. Organizatorzy wyjazdu i zapewniają moc atrakcji, już nie możemy się doczekać! Mam nadzieję, że w relaksu skorzystamy my i nasze dzieci.
anna_ski

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce