Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: margorie33 » 31 gru 2018, 10:58

nad Polskie morze!! góry są przereklamowane i jest tam tłok dlatego ja zdecydowałam się, że spędzę ferie 2019 w Ustce a dokładnie w Hotelu Lubicz - przepiękny hotel który oferuje wiele atrakcji jak choćby wellness&spa z którego na pewno skorzystam bo chcę wypocząć, zrelaksowac się i zadbać o siebie a przy okazji zapomnieć na chwilę o pracy i wszystkich problemach :)
margorie33

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 03 sty 2019, 12:51

Góry są wspaniałe zimą, jednak warto wybierać miejsca, gdzie nie ma natłoku turystów. Wszystkich spragnionych zimowego odpoczynku wśród przepięknych widoków zapraszamy do Hotelu Klimek****SPA w Złockiem. To właśnie w tym miejscu można zachwycić się prawdziwymi górami! Bliskość stoków narciarskich, lodowisko i ślizgostrada ucieszy miłośników zimowych szaleństw. Dla ceniących relaks oferujemy nielimitowany dostęp do naszego Aquaparku oraz bogatą ofertę SPA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: murawskian » 08 sty 2019, 13:43

Ja spędziłem poprzednie ferie z rodzinką na Słowacji, w Popradzie, mieści się tam park wodny AquaCity, serdecznie polecam! Dużo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, 3 nowoczesne hotele, piękne widoki :)
Fajna alternatywa dla polskich kurortów górskich ;)
Tutaj link do strony internetowej: aquacity.sk/pl
Awatar użytkownika
murawskian

Postautor: rita123 » 12 sty 2019, 13:38

Szklarska Poreba to świetne miejsce na zimowy wypoczynek, na sun&snow jest promocja teraz na rezerwację apartamentów, jest ich bardzo dużo do wyboru, nie tylko w górach
rita123

Postautor: anna_ski » 14 sty 2019, 18:45

Ja z mężem polecamy wybrać się na wyjazd rodzinny do włoskiego Alpe di Siusi. Świetnie rozwiązanie dla rodzin podczas ferii zimowych i fanów białego szaleństwa. Organizatorzy wyjazdu z portaski.p zapewniają moc atrakcji, już nie możemy się
anna_ski

Postautor: klementyna93 » 14 sty 2019, 21:12

Najlepsza miejscowka na ferie są oczywiście kurorty narciarskie! :D Ja z pewnością nie odpuszczę tego sezonu, ferie juz zbliżaja sie wielkimi krokami :) Sprzęt narciarski mam w tym roku nowy, bo poprzedni już byl dosc wiekowy. Kupilam w dobrej cenie bardzo ładne narty na xtreme-shop.pl. Polecam do nich zajrzeć na stronkę, mają także bardzo fajne ciuszki i inne akcesoria.
klementyna93

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce