Laserowa korekcja wzroku

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Laserowa korekcja wzroku

Postautor: mariusz79 » 02 maja 2016, 9:40

Cześć, dzień dobry wszystkim,

ja zakwalifikowałem się na zabieg Lentivu właśnie, ale 2 dni będę podróżować samolotem. Czy są jakieś przeciwwskazania do latania w tak którkim czasie po korekcji oczu? Inny termin zarówno lotu jak i zabiegu nie wchodzi w grę. Pomozcie. Dzieki!
mariusz79

Postautor: sebek » 20 maja 2016, 7:10

Dzień dobry

z tego co wiem to po Lentivu nie ma przeciwwskazań do powrotu do normalnych, codziennych aktywności. Pierwszego dnia po zabiegu możesz czuć dyskomfort raczej niż ból . Dla pewności spytaj lekarza, po to on w końcu jest
sebek

Postautor: Lozanna92 » 07 cze 2016, 19:35

mariusz79 pisze:
> Cześć, dzień dobry wszystkim,
>
> ja zakwalifikowałem się na zabieg Lentivu właśnie, ale 2 dni będę
> podróżować samolotem. Czy są jakieś przeciwwskazania do latania w tak
> którkim czasie po korekcji oczu? Inny termin zarówno lotu jak i zabiegu nie
> wchodzi w grę. Pomozcie. Dzieki!

Słyszałam ze czasami w samolotach jest takie ciśnienie ze ludziom wypadają plomby z zębów wiec nie wiem jak z oczami
Lozanna92

Postautor: Selkja » 09 cze 2016, 21:59

no sooryy ale nie wierze w wypadanie oczu, to jakiś żarcik chyba :P ja robiłam Lentivu i na prawdę teraz jest świetnie - nie nosze soczewek ani okularów i bardzo dobrze mi z tym!
Selkja

Postautor: kosteq » 15 cze 2016, 12:41

Jak ktoś jest na serio zainteresowany korekcją to teraz w Optegrze mają promocje na zabiegi. Nie tylko na to lentivu. Taniej też jest wizyta kwalifikacyjna. Lasek widziałem że kosztuje tylko 1499
kosteq

Postautor: Gość » 23 cze 2016, 9:32

Witam,
jeżeli jest ktoś zainteresowany, to posiadam zniżki w wysokości 100zł na badanie kwalifikujące do laserowej korekcji wzroku lub ortokorekcji w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok. Koszt badania po zniżce to 80zł. Voucher do odbioru w Warszawie.
Kontakt poprzez mail: imol007@wp.pl

Pozdrawiam
Gość

Postautor: dorotkazoz » 27 cze 2016, 14:24

promocji teraz dużo, w Optegrze też mają i na zabiegi i na wizytę kwalifikacyjną...ja właśnie się tam wybieram...
dorotkazoz

Postautor: Igor » 25 sie 2016, 8:01

Optegra to dobra klinika. Ja w Krakowie robiłam sobie zabieg Lentivu na początku sierpnia i jestem bardzo zadowolona. Już widze wszystko normalnie a nawet lepiej niż dawniej w okularach!
Igor

Postautor: caprisio » 30 sie 2016, 15:25

Czy ktoś miał zabieg femto-lasik? szukam opinii o dochodzeniu do siebie po tej metodzie. Rozważam zabieg femto-lasik w klinice Weiss. Moja wada to -3 i -2,5 + astygmatyzm -2,5 obydwa oczy. Dziękuję za wszystkie informacje.
caprisio

Postautor: marek2 » 17 wrz 2016, 7:05

Ja także mogę polecić Optegre i metode Lentivu. Najmniej ingeruje ze wszystkich metod o jakich słyszałem i najszybciej dochodzi sie do siebie!
marek2

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie