Mieszkanie jako inwestycja?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Mieszkanie jako inwestycja?

Postautor: limka1 » 16 maja 2017, 11:24

Na pewno warto inwestować w mieszkania w Warszawie. Sprawdźcie sobie inwestycje Bliskie Bemowo. Znajduje się ona przy Powstańców Śląskich 58A . Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie cisze i spokój. W okolicy znajdziecie punkty handlowo-usługowe, obiekty gastronomiczne, kluby sportowe, przedszkola, szkoły oraz między innymi Park Leśny Bemowo.
limka1

Postautor: majer » 30 maja 2017, 10:44

Jak najbardziej mieszkanie jako inwestycja jest ok, jeśli ma się gotówkę to to świetna bezpieczna lokata. Tylko kupować trzeba w dużych miastach, w zasadzie to ja preferowałbym tylko Warszawę - tu mam pewność, że chętnych na wynajem będzie zawsze wielu. Dodatkowo samo mieszkanie nie straci na wartości jeśli kupimy w dobrej dzielnicy od znanego dewelopera, który nie buduje na odwal się. Mokotów jest dzielnicą bardzo dobrą do tego typu inwestycji, jest coraz mniej miejsca i niedługo w tym miejscu mieszkania będą jeszcze droższe, teraz z najnowszych apartamentów to są od apm-development.com.pl Ceny są jeszcze umiarkowane, można wybrać wykończenie pod klucz więc czasu nie tracimy na samodzielne wykańczanie, dobre lokalizacje i wysoki standard. Tego typu mieszkania w tej dzielnicy są chętnie wybierane przez klasę średnią pod wynajem długoterminowy (rodziny tak często się nie przeprowadzają). Więc polecam.
Awatar użytkownika
majer

Postautor: agatinka987 » 28 cze 2017, 2:45

Nie sądzę. Mój znajomy miał kilka mieszkań. Ciągle miał kłopoty z wynajmującymi. Ja też rozglądam się za możliwością zainwestowania. Pomyślałam o akcjach. Zastanawiam się nad firmami z rynku energetycznego jak firma ONICO S.A. Podobno są liderem w swojej branży.
agatinka987

Postautor: ernestqq » 21 lut 2018, 7:49

Jak najbardziej polecam zainwestować w mieszkanie pod wynajem. Ja tak zrobiłem w Krakowie. Oczywiście musisz brać pod uwagę to, że nie każde mieszkanie jest jednakowo atrakcyjne dla wynajmujących. Dla mnie oferty szukało biuro nieruchomości ABC dom, które znając moje plany wybrało mieszkanie, na które jest zawsze dużo chętnych
ernestqq

Postautor: Jasmen » 25 mar 2018, 20:15

A czy takie ubezpieczenie mieszkania na ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html jest Waszym zdaniem warte inwestycji? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad możliwością zainwestowania w to... Co o tym sądzicie?
Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
Awatar użytkownika
Jasmen

Postautor: Lozanna92 » 28 mar 2018, 9:47

Dla mnie jak najbardziej dobrą inwestycją było kupno mieszkania w Warszawie, chociaż pochodzę z Łodzi. Kupiłam jakiś czas temu, wynajmowałam ludziom kilka lat, potem córka wyjechała na studia do stolicy i miała swoje. Zdecydowaliśmy się z mężem sprzedać, żeby kupić jej zupełnie nowe w stanie surowym, niech sama urządza. Chciała na Woli to ma w loftach Norwida i niech się sama rządzi, ja uważam, że nieruchomości jako inwestycje na przyszłość są idealne.
Lozanna92

Postautor: olenka88 » 27 kwie 2018, 3:00

Jak dla mnie inwestycja w mieszkania do bardzo dobra i bezpieczna inwestycja w przyszłość.
olenka88

Postautor: derenko » 06 lip 2018, 15:58

No właśnie, ja też uważam, że inwestycja w mieszkanie to najlepsze co można zrobić z nadmiarem gotówki. Szczególnie, że taka nieruchomość może poźniej na siebie zarabiać. Sam postanowiłem zakupić niedawno apartament Lubicz w miejscowości Rowy, który będę wlasnie wynajmował. A z racji, że to nadmorska miejscowość i typowo turystyczna, to z pewnością będzie dużo chętnych.
derenko

Poprzednia