Pożyczka bez baz

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczka bez baz

Postautor: itex94 » 02 wrz 2015, 8:39

Witam,

chciałabym polecić wszystkim oferty bez bik, oferują każdemu pożyczki różnej wysokości przy minimalnej ilości formalności bez sprawdzania BIK, BIG i KRD. Zapraszam do zapoznania się ze stroną.
itex94

Re: Pożyczka bez baz

Postautor: Kamil Płonka » 07 wrz 2015, 17:57

poważnie bez bazy?
Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był ostatnią chwilą ;)
Kamil Płonka

Postautor: lucas33 » 18 sty 2017, 9:13

Można również zaciągnąć kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, mieszkaniowy lub inny. Gwarantują uproszczone formalności i współpracę z bankiem dla szybkiej decyzji kredytowej. To dobra oferta dla wszystkich, którzy potrzebują większej ilości gotówki.
lucas33

Postautor: ritardson » 24 sty 2017, 23:58

ja mialem nieciekawa historie kredytowa - balem sie, ze przez to nie moge liczyc na zadna pozyczke. ale kolega polecil mi kredyty chwilowki - wprawdzie oni wszystko sprawdzaja, ale jakims cudem udalo mi sie dostac kilkaset zlotych pozyczki na dobrych warunkach, jasno przedstawionych i co wazne, bylo dyskretnie. :)
ritardson

Postautor: małek » 04 mar 2017, 12:34

Bez bazy to mi się źle kojarzy:) ja korzystalem ostatnio z toforum.pl, dobre opinie widziałem, parę artykułów też mnie przekonało i warto było, kasa na koncie była i już wydana:) no ale gładko się spłaca bo rozłożone w czasie.
małek

Postautor: pablosss » 23 mar 2018, 7:43

Na colorcredit.pl masz bazę inwestorów, którzy udzielają pożyczek na indywidualnych warunkach. Miałem kilka miesięcy bezrobocia i wspierałem się pożyczką właśnie po kontakcie z inwestorem przez serwis. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat przy wyszukiwaniu pożyczek, więc nawet dla monitorowania rynku opłaca się założyć bezpłatne konto.
pablosss

Postautor: nikkii » 23 mar 2018, 9:11

Ja ostatnio szukając pożyczki trafiłam na fajne zestawienie wszystkich ofert. Myślę, że jest ono pomocne w wyborze :)
nikkii

Postautor: adamson » 20 cze 2018, 12:26

Obecnie jest bardzo mało firm które nie sprawdzają baz, można je zliczyć na palcach jednej ręki.
Polecam darmowy poradnik o pożyczkach pozabankowych.Poradnik znajduje się na stronie: https://poradnik-novacash.pl
adamson

Postautor: Darek091 » 28 cze 2018, 10:37

Jeżeli szukacie pożyczki bez BIK to mogę doradzić Kredyt1000. Nie potrzeba zbyt wielu rzeczy, z tego co pamiętał to tylko dowód, ale mogę się też mylić - na pewno nie było tego dużo. Jak właśnie potrzebujecie szybkiej gotówki, to oni wam ją dadzą bez żadnych pytań. Jak mnie zwolnili to właśnie potrzebowałem czegoś na szybko, żeby jakoś dotrwać do pierwszej wypłaty w nowym miejscu pracy i dzięki nim jakoś wyżyłem. Spłata jest dość przyjemna, bez problemowo.
Darek091