Jak dbać o stopy?

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Jak dbać o stopy?

Postautor: Stendzerka » 31 lip 2018, 21:26

Widziałam te Epilfeet byOlie w aptece, ale nie miałam odwagi jakoś kupić. Jak należy dbać o stopy przez te kilka dni kiedy skóra się łuszczy po zrobieniu maseczki?
Stendzerka

Postautor: daguska » 28 sie 2018, 18:57

Każdemu radze udajcie się do specjalisty, ja zawsze o stopy starałam się dbać sama, a to plasterki, kremy, tarki itd. Aż zrobił mi się paskudny odcisk, tym razem sama nie dałam z nim rady wygrać. Koleżanka poleciła mi w Warszawie gabinet Zdrowej Stopy- Sady żoliborskie. Przyjmuje ty dr Joanna Kowalewska, rewelacyjna podolog.Pomogła pozbyć się odcisku, a nawet pomogłą mojemu męzowi z problemem wrastającego paznokcia
daguska

Postautor: benia » 30 sie 2018, 19:48

Stendzerka pisze:Widziałam te Epilfeet byOlie w aptece, ale nie miałam odwagi jakoś kupić. Jak należy dbać o stopy przez te kilka dni kiedy skóra się łuszczy po zrobieniu maseczki?

W sumie to nic specjalnie nie musisz robić, skóra się sama złuszczy, ale możesz też np moczyć stopy a powinno to przyśpieszyć proces ;) Później już wystarczy krem do stóp.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: sun » 31 sie 2018, 2:33

Dokładnie, jak sie skóra złuszcza to nic nie robisz, mocz nogi po 15 minut w ciepłej wodzie, to skóra szybciej zejdzie. Później juz tylko krem codziennie. Ot i cała filozofia :)
sun

Postautor: benia » 30 wrz 2018, 21:23

Ka do nich nawet swojego męża przekonałam ;)
W sumie to on ma, a raczej miał tragiczne stopy. Ale wiecie :D męska wersja robi swoje :D
Awatar użytkownika
benia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać