Odwiedzacie restauracje?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Odwiedzacie restauracje?

Postautor: Paulinafd » 08 maja 2018, 10:37

Ja uwielbiam od czasu do czasu ze znajomymi wyskoczyć do swojej ulubionej krakowskij restauracji - Stara Zajezdnia. Fajny klimat, pyszne jedzenie.
Paulinafd

Postautor: Baśkazxs » 18 maja 2018, 19:07

Pewnie :) Uwielbiam jadać w mojej ulubionej krakowskiej restauracji - Stara Zajezdnia. Mają tam przepyszne żeberka bbq.
Baśkazxs

Postautor: Ula Tomczyk » 31 maja 2018, 18:16

Odwiedzamy i za jeną z najlepszych restauracji uważam Ok Wine &Bar we wrocławiu .jadłam najlepsza beze szefowej oraz najlepszego steka ;)
Ula Tomczyk

Postautor: Weronika » 18 cze 2018, 10:51

Jak mam tylko mozliwość to jak najbardziej odwiedzam restauracje. Co do Wrocławia to polecam jak najbardziej Ok Wine&Bar. Jadłam najlepszą ośmornicę oraz udka z kaczki ;)
Weronika

Postautor: roma4 » 20 cze 2018, 13:25

Szczerze powiedziawszy znacznie częściej coś zamawiam, ja ostatnio zamawiałam z hurryupshrimp.pl/ mają dobre jedzenie smaczne. Cenowo też spoko. Genialną mają zupę kokosową!
roma4

Postautor: mariano67 » 25 lip 2018, 6:49

Ja z chęcią odwiedzam różne restauracje. Ostatnio byłem w bardzo fajnym miejscu jakim jest restauracja instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Jadłem tam świetną gęsinę. Mają ciekawe menu i można tam naprawdę dobrze zjeść.
mariano67

Postautor: teofilia » 25 wrz 2018, 14:35

Jak Warszawa to tylko restauracja Pianka, niedaleko Rotundy. Można w niej zorganizować zarówno imprezę na większą liczbę osób, jak i obiad rodzinny czy zwyczajnie pójść na przepyszny lunch złożony z dwóch dań i deseru za jedyne 19,19 zł. Dodam, że jest to jedyna restauracja w Warszawie czynna całą dobę.
teofilia

Postautor: Lalika88 » 20 lut 2019, 11:33

Oczywiście, że odwiedzamy. Mamy z mężem taką swoją ulubioną restaurację Focaccie w Warszawie przy Senatorskiej. Jak dla mnie godna polecenia restauracja. A zupa cytrynowa z krewetkami i anyżem jest po prostu obłędna.
Lalika88

Postautor: Trisha22 » 29 maja 2019, 17:56

Czasami odwiedzamy, a czasami ja coś smacznego przygotuję ;) Dzisiaj przygotowałam lasagne arrighi z mięsem mielonym zapiekanym z serem mozarellą , parmezanem i warzywami ;)
Trisha22

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie