Studia - jakie wybrać? Czy warto studiować ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Studia - jakie wybrać? Czy warto studiować ?

Postautor: Sylwia » 31 gru 2017, 4:54

Na Akademii Polonijnej w Częstochowie mają dobry poziom studiów online, dlatego warto się nad nimi zastanowic. Poziom będzie zbliżony do tego na uczelnii publicznej. Akademia to prywatna uczelnia i na takiej akademii dużo zależy od studenta, czy chce się nauczyć.
Sylwia

Postautor: Malinka » 08 sty 2018, 7:48

Studiować warto, ale dla siebie, a nie dla innych. Ja po resocjalizacji jestem, bo ten temat już od dawna był dla mnie ciekawy. Czynniki zwiększające podatność na uzależnienia, wychodzenie z nałogu, temat współuzależnienia. Jestem zadowolona z tego, czego udało mi się nauczyć i z doświadczeń wyniesionych z osobami uzależnionymi a wyleczonymi dzięki ośrodkowi Oaza.
Malinka

Postautor: Darias » 11 sty 2018, 1:32

Zgadzam się, że warto studiować dla siebie, ale trzeba też jednak pomyśleć czy studia dadzą nam potem pracę. Ja studiowałam dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i pracuję w zawodzie. To przyszłościowy zawód, więc dobrze wybrałam. Ludzie wciąż będą się odchudzać, a dodatkowo jest coraz większa moda na zdrowe odżywianie i w związku z tym większy ruch w poradniach dietetycznych.
Darias

Postautor: Telka » 16 maja 2018, 9:52

Ja również jestem "na swoim" :) Skończyłam prawo na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu, później zrobiłam aplikację i teraz mam kancelarię notarialną :) Praca jest bardzo lekka i przyjemna, doskonale zarabiam i mam czas na życie prywatne. Cieszę się, że wybrałam tę uczelnię bo ona bardzo się do tego wszystkiego przyłożyła, zajęcia były bardzo wartościowe i ciekawe a wykładowcy chętnie poświęcali studentom dodatkowy czas w razie kiedy ktoś potrzebował pomocy przy danym zagadnieniu. W związku z powyższym uważam, że warto się uczyć i studiować oraz dążyć do spełniania wyznaczonych sobie celów bo to procentuje :)
Telka

Postautor: roma4 » 22 maja 2018, 13:43

Oczywiście, ale zależy co. Mi się wydaje, że generalnie warto łapać doświadczenie, a później warto mieć dobre CV. A zeby zrobić to można skorzystać z takiego kreatora: szybkiecv.pl/ Bardzo łatwo i szybko robi się wymarzone CV.
roma4

Postautor: kicpa » 24 cze 2018, 11:14

Ja lubię podróże i języki dlatego rozważam zaoczne studia turystyka i rekreacja na wsb.pl Mam tylko spore wątpliwości czy te studia tak naprawdę coś konkretnego mi dadzą poza papierkiem. Czy w turystyce nie liczy się raczej tylko znajomość języków i zdolności interpersonalne? Orientujecie się czy wyższe wykształcenie jest jakimś bezwględnym wymogiem?
kicpa

Postautor: Totawka » 13 sie 2018, 16:12

Ja studiowalam i nie zaluje :P
Awatar użytkownika
Totawka

Postautor: teofilia » 07 wrz 2018, 7:44

Zgadzam się, że studia muszą być dopasowane do naszych zainteresowań, lecz należy też zwrócić uwagę na zapotrzebowanie rynku pracy. Najlepsze kierunki i wysoki wskaźnik zatrudnienia po ukończeniu studiów ma Akademia Polonijna w Częstochowie. Rekrutacja jest szybka, studia wcale nie trudne, dla zainteresowanych wymiana Erasmus. Nic tylko studiować.
teofilia

Postautor: amberus » 07 wrz 2018, 12:56

Studia to nie tylko wybranie właściwego kierunku, ale i też koszty. Wielu ma inni szukają możliwości sfinansowania lub dorobienia. Pomagam w tym za darmo. Wybierzesz sposób jaki Ci odpowiada. Więcej informacji na pracapewna@gmail.com [ firmy gdzie sam zarabiam ]
amberus

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać