Urządzenie kuchni

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Urządzenie kuchni

Postautor: Janina » 19 lis 2017, 10:42

Ja mam piękną kuchnię <3zrobiłam ta: drewniana podłoga w kolorze ciemnego dębu z artcore, meble odrestaurowane własnymi rękami, czyli witryna, kredens z prlu i białe ściany + kilka szafek też robionych w artcore za jednym zamachem, bo nie mogłam znaleźć innych pasujących
Janina

Postautor: sandra92 » 14 gru 2017, 8:49

Fajnym pomysłem na płytki do kuchni mogą być płytki ceramiki paradyż twojelazienki.pl/ceramika-paradyz/plytki-kuchenne.html :) Prezentują się pięknie i są niedrogie. Warto sprawdzić. Ja mam u siebie właśnie te płytki i jestem bardzo zadowolona :)
sandra92

Postautor: agata_noga_zamiata » 07 sty 2018, 11:09

Za namową mojej mamy skorzystałam z usług studia mebli Roka69 i pomogli m i bardzo fajnie urządzić moją dość dużą kuchnię. Dla mnie ważne było żeby meble miały dobrą jakość i w tej kwestii się nie zawiodłam- bardzo solidne i mam nadzieję, że posłużą mi bardzo długo
agata_noga_zamiata

Postautor: Karolina » 09 sty 2018, 13:19

Ja postawiłam na meble robione na wymiar bo moim zdaniem to zawsze najlepiej się sprawdza. Idealnie wykorzysta się przestrzeń no i meble będą takie jakie się chce. Dla nas kuchnię wykonała firma Terminex z Nowogardu. Tak samo szafy. Kupowaliśmy tez u nich kanapę i dywany, zatem bardzo kompleksowo działają :)
Karolina

Postautor: miszel » 04 lut 2018, 13:24

Ja mam kuchnie z salonu agata. Wybralam te na wysoki polysk, bo zawsze mi sie to podobalo w kuchni :D Szybko, sprawnie i bezbolesnie ;)
miszel

Postautor: ganna » 05 lut 2018, 6:57

Też mam fronty na wysoki połysk. Tak naprawdę jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie.
ganna

Postautor: mylek » 01 mar 2018, 12:18

Generalnie uważam, że wszystko zależy od tego ile w tej kuchni chcesz spędzac czasu. Moze się okazać tak samo jak u mnie , że nie mass czasu gotować i przygotowywać jedzenie. Ja to tylko zamawiam jedzenie, najczęściej z Hurry Up Shrimp z Krakowa i wszytsko jest i pyszne i smaczne.
mylek

Postautor: akini » 30 kwie 2018, 0:10

Również mam fronty na wysoki połysk przez co już zrezygnowałem z połyskliwej glazury. Ściany wymalowałem matowym duluxem easycare kuchnia i łazienka i tak moim zdaniem lepiej pasuje
akini

Postautor: monograph » 26 gru 2018, 18:29

akini pisze:Również mam fronty na wysoki połysk przez co już zrezygnowałem z połyskliwej glazury. Ściany wymalowałem matowym duluxem easycare kuchnia i łazienka i tak moim zdaniem lepiej pasuje

Jakbym miał się zdecydować na farbę to bardziej skłaniałbym się w kierunku Magnata Ceramic.
Chodzi właśnie o zmywalność. No i najważniejsza rzecz to by nie niszczała pod wpływem szorowania.
monograph

Postautor: teofilia » 19 sty 2019, 8:50

"Powiedzcie mi proszę, co lepiej kupić - wyciskarkę wolnoobrotową , czy może sokowirówkę? Patrzyłam na ten ranking przemianydomowe.pl/jaka-wyciskarka-wolnoobrotowa--opinie-ranking/ i naprawdę nie wiem. Wiem, że wyciskarki są droższe, ale niby lepszy sok jest.. Jakie macie doświadczenia?
"
teofilia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie