Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Postautor: agataZ » 19 sie 2019, 12:16

Widzę, że nie jestem jedyna, która siostrze zamierza sprezentować mebel. Chociaż mój będzie niewielki ale również wypoczynkowy. Wiem, że bardzo pragnie mieć uszaka i to z podnóżkiem, ale że dopiero zaczyna sie urządzać to wydatków ma co niemiara i każdy grosz ogląda kilka razy zanim wyda. Zamierzam wspomóc ją troche i wybrałam jej pikny fotel właśnie z podnóżkiem na slf24.pl, który idealnie będziej jej pasował do mebli które już ma. Wiem, że się jej spodoba i sprawie jej fajną niespodziankę.
agataZ

Postautor: Nina » 18 wrz 2019, 11:01

Modny zegarek zawsze będzie trafionym prezentem, a bardzo modna jest w tym roku Elixa
Nina

Postautor: majcom82 » 18 wrz 2019, 12:01

Ja bym kupiła taki piękny sweter Jumper z Cross Jeansu.
Można go zobaczyć na ich stronie głównej pod numerem: 73274-014
Ma przepiękny niebieski kolor, długie rękawy, zrelaksowany krój, prążkowany dekolt, wygodna dzianina.
majcom82

Postautor: julka s » 25 wrz 2019, 10:29

Ja kupiłam fajny prezent siostrze. Od jakiegoś czasu mówiła, że podobają się jej kamienne deski coś takiego jak pokazuję w tych różnych programach kulinarnych (Okrasa takich używa). Trochę poszperałam w sieci i oczywiście, że się udało. Trafiłam w świetnej cenie na superwnetrze.pl i to od blomus, zatem jakość pierwszorzędna.
julka s

Postautor: najlepszasis » 08 lis 2019, 8:27

Najlepszy prezent od siostry jaki dostałam to lot w aerotunelu w wielkopolsce, nikt nie przebił tego jeszcze! :)
najlepszasis

Postautor: martyna510 » 14 lis 2019, 9:26

Też się zastanawiać co mam kupić swojej, tym bardziej, że wprowadziła się niedawno do swojego mieszkania i praktycznie ma je juz urządzone. Tak myślałam, żeby połączyć prezent urodzinowy z prezentem na nowe mieszkanie. Tylko co wybrać? Chociaż wczoraj pokazywała mi pufy, bo chce kupić jedną do przedpokoju, a drugą do sypialni. Może to by było i rozwiązanie, pamiętam, że sklep to slf24.pl, wiem też które modele podobały sie jej najbardziej. Chyba i tak zrobię.
martyna510

Postautor: Anel19 » 04 lut 2020, 8:49

Zajrzyj do Apartu po ładne i niedrogie bransoletki srebrne z bursztynem lub cyrkonią.
Anel19

Postautor: karolina201 » 24 lut 2020, 12:21

Tym razem mam ułatwione zadanie z wyborem prezentu dla mojej siostry. Tak sie składa, że własnie wprowadza się do swojego mieszkania i mnóstwa rzeczy potrzebuje. Na początek kupię jej zestaw szklanek termicznych, które znalazłam w promocji na superwnetrze.pl. Przydadzą się jej takie, a z resztą jeszcze pomyślę.
karolina201

Postautor: urszula77 » 24 lut 2020, 13:41

Mojej siostrze ostatnio kupiłam taką spódniczkę w Cross Jeansie, nazywa się Mariella, jest jeansowa, ma przepiękny kolor mid blue.
Ma swobodny wygląd, zapięcie na zamek. Jest bardzo wygodna. Dodatkowo też nie farbuje innych ciuchów podczas prania.
Można ją znaleźć na stronie Cross Jeansu w dziale damskim, w sukienkach i spódnicach:
kod prod: A 510-054
urszula77

Postautor: Malwe » 25 maja 2020, 21:18

Wiadomo, że wszystko zależy od okoliczności :) Ja mojej kupiłam ostatnio na parapetówkę między innymi przepiękny komplet pościeli - w sklepie AWAKraków. Wiem, że będzie zadowolona, bo pościel jest świetnej jakości (sama taką mam i używam), posłuży jej naprawdę długo.
Malwe

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać