Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Postautor: agataZ » 19 sie 2019, 12:16

Widzę, że nie jestem jedyna, która siostrze zamierza sprezentować mebel. Chociaż mój będzie niewielki ale również wypoczynkowy. Wiem, że bardzo pragnie mieć uszaka i to z podnóżkiem, ale że dopiero zaczyna sie urządzać to wydatków ma co niemiara i każdy grosz ogląda kilka razy zanim wyda. Zamierzam wspomóc ją troche i wybrałam jej pikny fotel właśnie z podnóżkiem na slf24.pl, który idealnie będziej jej pasował do mebli które już ma. Wiem, że się jej spodoba i sprawie jej fajną niespodziankę.
agataZ

Postautor: Nina » 18 wrz 2019, 11:01

Modny zegarek zawsze będzie trafionym prezentem, a bardzo modna jest w tym roku Elixa
Nina

Postautor: majcom82 » 18 wrz 2019, 12:01

Ja bym kupiła taki piękny sweter Jumper z Cross Jeansu.
Można go zobaczyć na ich stronie głównej pod numerem: 73274-014
Ma przepiękny niebieski kolor, długie rękawy, zrelaksowany krój, prążkowany dekolt, wygodna dzianina.
majcom82

Postautor: julka s » 25 wrz 2019, 10:29

Ja kupiłam fajny prezent siostrze. Od jakiegoś czasu mówiła, że podobają się jej kamienne deski coś takiego jak pokazuję w tych różnych programach kulinarnych (Okrasa takich używa). Trochę poszperałam w sieci i oczywiście, że się udało. Trafiłam w świetnej cenie na superwnetrze.pl i to od blomus, zatem jakość pierwszorzędna.
julka s

Postautor: najlepszasis » 08 lis 2019, 8:27

Najlepszy prezent od siostry jaki dostałam to lot w aerotunelu w wielkopolsce, nikt nie przebił tego jeszcze! :)
najlepszasis

Postautor: martyna510 » 14 lis 2019, 9:26

Też się zastanawiać co mam kupić swojej, tym bardziej, że wprowadziła się niedawno do swojego mieszkania i praktycznie ma je juz urządzone. Tak myślałam, żeby połączyć prezent urodzinowy z prezentem na nowe mieszkanie. Tylko co wybrać? Chociaż wczoraj pokazywała mi pufy, bo chce kupić jedną do przedpokoju, a drugą do sypialni. Może to by było i rozwiązanie, pamiętam, że sklep to slf24.pl, wiem też które modele podobały sie jej najbardziej. Chyba i tak zrobię.
martyna510

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać