Praca w zamian za inwestycję...?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Praca w zamian za inwestycję...?

Postautor: andrzej_falkowski » 25 sty 2016, 9:47

Natknąłem się ostatnio na coś, co mnie zaskoczyło, a poniekąd ma związek z inwestowaniem. Nie chcę się zbytnio rozpisywać, więc w wielkim skrócie: chodzi o to, że inwestuję sobie od czasu do czasu na CapitalClub. Jakies dwa-trzy miesiące tam nie zaglądałem, teraz wchodzę, patrzę, widzę nowe oferty, myślę - fajnie, ciekawie, pooglądam, może będzie coś wartego uwagi. Jak pomyślałem tak zrobiłem. Patrzę zawsze na bonusy do ofert, bo a nuż uda mi się jeszcze coś ugrać przy okazji. Tym razem zrobiłem to samo no i szok. Pożyczkobiorca jako bonus zaoferował stanowisko pracy w swojej firmie dla siebie albo dla wskazanej przez inwestora osoby. No przyznaję, że dawno nie byłem tak zaskoczony. Spotkaliście się kiedykolwiek z czymś takim? Bo ja chyba nie, a nie wiem, czy to jakiś nowy trend o którym nie wiem i po prostu mi się wcześniej w oczy nie rzucił. Czy takie coś ma miejsce częściej, czy to jakaś eksperymentalna nowość? Może to z Zachodu przyszło, inwestuje ktoś w zagraniczny social lending? Proszę was o opinie lub informacje jeśli coś wiecie, bo zastanawiam się nad tą ofertą.
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Re: Praca w zamian za inwestycję...?

Postautor: Sylwia » 18 mar 2016, 5:03

Nie, ale ja inwestuje w reklamy. Ciągle rosnące zyski, biznes online, coraz bardziej się rozkręca. Wiecej informacji na maial:
trafficmonsoon@zarabiaj-w-internecie.pl
Sylwia

Postautor: bozena96 » 08 kwie 2016, 11:57

Polecam bardzo dobrą pracę http://www.pracawsieci.net/
bozena96

Postautor: wenus777 » 18 maja 2018, 9:52

Ja bym sie bała pracować za inwestycję, ale jak kto woli. Lepiej normalną pracę znaleźć. Tylko trzeba mieć dobre CV. Ja ostatnio stworzyłam bardzo fajne CV, tutaj: - szybkiecv.pl tu jest szybki i łatwy kreator, warto skorzystać, dobre CV się liczy.
wenus777