W co warto zainwestować

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co warto zainwestować

Postautor: buleczka22 » 21 mar 2018, 7:32

A jeśli chodzi o własny dom to uważam, że warto zainwestować w instalacje fotowoltaiczne, takie jak ta: oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne one wnoszą dużo oszczędności do budżetu domowego.
buleczka22

Postautor: mane » 14 kwie 2018, 1:51

Według mnie na pewno warto zainwestować w dobre ciuchy. Mi się osobiście bardzo podoba kolekcja: - hexe.com.pl/lookbook/22 jest taka fajna i do pracy i do koscioła i na wyjścia.
mane

Postautor: herrek » 26 kwie 2018, 10:38

A ja myślę, że warto teraz inwestować w nieruchomości. To bardzo fajna sprawa, szczególnie jeśli mamy zamiar zarabiac i je wynajmować. Sam zdecydowałem się na zakup apartamentu Lubicz w miejscowości Rowy. Mam zamiar go wynajmować, gdyż w rowach jest ogromne zapotrzebowanie na nocleg. Inwestycja szybko się zwróci.
herrek

Postautor: lilka222 » 14 maja 2018, 6:35

Ja również uważam, że warto inwestować w nieruchomości. Niedawno kupiłam mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Odpowiednią ofertę znalazło dla mnie biuro nieruchomości Abc Dom, dzięki temu mieszkanie jest atrakcyjne dla wynajmujących i nie muszę się obawiać, że będzie stało puste.
lilka222

Postautor: perkosz » 18 maja 2018, 5:19

Szukam osób, które mają jakieś doświadczenie z takim tematem - big.biz.pl/poradnik-inwestora/
Chodzi mi głównie o kogoś, kto już wielokrotnie wypłacał z tego zyski.
Jakie są wasze doświadczenia? Czytałem wiele razy opis inwestycji i z niego wychodzi, że to pewny temat.
Bo zabezpieczenie bajeczne. Ale jak to możliwe, żeby to było pewne?
perkosz

Postautor: Sumek » 26 maja 2018, 5:20

Ja inwestowałem pieniadze z Piotrem Bralczykiem - tj on mi doradzał. Dzięki temu ominąłem wpadki w inwestowanie w obligacje korporacyjne i dzieki temu moje pieniadze są teraz bezpieczne.
Sumek

Postautor: Marion » 08 cze 2018, 7:16

Ja zdecydowałem się zainwestować swoje oszczędności w nieruchomości. Zakupilem nad morzem apartament Lubicz w miejscowości Rowy. I uważam, że była to świetna inwestycja, ponieważ jest tam ogromne zapotrzebowanie na noclegi i zamierzam to wykorzystać. Chciałbym wynająć apartament i zacząć na nim zarabiać.
Marion

Postautor: bibi66 » 08 cze 2018, 11:01

Ja uważam, żę na przykład w domu warto inwestować w fajne instalacje, energooszczędne, np. Jedną z takich inwestycji jest instalacja fotowoltaiczna. Mam nawet taką fajną instalację, oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne to ona nam zapewnia dużą oszczędność.
bibi66

Postautor: aleksanders » 28 cze 2018, 8:10

Uważam, że warto pomyśleć o inwestycji w nieruchomości turystyczne. Mój szwagier postanowił zainwestować z biurem Inwestuj w Gruzji, sam planuje rozpocząć z nimi współpracę. Byłem już na pierwszej rozmowie i jestem pozytywnie nastawiony do tej firmy.
aleksanders

Postautor: mekodo » 23 lip 2018, 8:29

Nie skupiajcie się na jednym temacie - korzystacje z wielu. To naprawdę istotne.
W moim portfelu są aktualnie kryptowaluty, jest forex, są również akcje.
Trzeba obserwować te rynki. Dostęp do wszystkich macie w ramach systemu XTB.
Przy każdej pozycji wygląda to całkiem inaczej, w sensie warunków.
Np. w temacie akcji do 30k euro macie u nich bez prowizji. Takich warunków nie ma na rynku nigdzie indziej.
W każdym przypadku chodzi o odpowiednie wykorzystacie możliwości.
mekodo

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze