W co warto zainwestować

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co warto zainwestować

Postautor: JustynaGrodzka » 31 lip 2018, 14:09

My z mężem inwestujemy w sztukę polską i to już nam się powoli zwraca. Po pierwsze szukamy artystów, którzy są prosperujący, a ich nazwiska są znane w środowisku, na aukcjach sztuki np. w Piękna Gallery, a po drugie - ich prace muszą nam się podobać i to jest chyba nawet ważniejszy warunek :)
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

Postautor: amberus » 04 sie 2018, 19:13

Inwestycje w firmie Polskiej od 5 tys $ wzwyż. Możliwość bezpiecznego uzyskania dochodu 100 % w ok. 3 do 5 miesięcy. Zapewniony kontrakt, oraz kontakt osobisty z zarządem firmy. Inwestycje w branży IT, start-up, kryptowalut. Oraz druga możliwość, holding międzynarodowy zrzeszający obecnie ponad 130 firm. Udziały dające średnio 10 % miesięcznie. Inwestycje od 1000 $ wzwyż z możliwością reinwestycji. Dochody dla osób i firm. Firmy otrzymują faktury, rozliczenie. Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy na UE. Zapewniam wszelkie szczegóły. [ pracapewna@gmail.com ]
amberus

Postautor: semrona » 06 sie 2018, 9:04

A jeśli chodzi o optymalne miejsce pod inwestowanie w różne tematy, to jakie polecacie? XTB? Ktoś mi ich polecił ze względu na brak prowizji w przypadku akcji. Warto, czy raczej średnio? Opiszcie swoje doświadczenia.
semrona

Postautor: julrk3 » 08 sie 2018, 12:11

ja zainwestowałem w tym roku w mieszkanie pod wynajem. Polecam to zrobić, bo to dobra inwestycja. Tylko trzeba znaleźć dobre mieszkanie, w dobrej lokalizacji, ale też z dala od ścisłego centrum, ludzie takie lubią najbardziej. Ja np. kupiłem od dewelopera z Red.Co - bardzo fajne mieszkanko w Poznaniu (Karpia 22). Eleganckie, nowoczesne, solidnie zrobione. Klientów mam mnóstwo, więc warto inwestować w nieruchomości! Pzdr, Julek
julrk3

Poprzednia