Inwestycja w biurowce

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane


Inwestycja w biurowce

Postautor: merma » 14 kwie 2016, 9:01

Chętnie zainwestujemy w biurowiec w okolicach Łodzi.
Czy kojarzycie coś takiego? Lokal, który nie jest w totalnej ruinie, tak aby można było w ciągu kilku miesięcy ponownie odpalić działalność?
merma
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: bemta » 15 kwie 2016, 9:09

Kwestia budżetu, ale generalnie radzę raczej współpracować przy takich tematach z JARTOM. Przecież okazji nie brakuje - akurat teraz nieruchomości można przejmować w różnych lokalizacjach, ale wszędzie na bardzo dobrych warunkach.
bemta
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: adam kapisik » 18 kwie 2016, 9:09

Kilka biurowców jest w stolicy, pod miastem podobnie - żaden nie będzie w takim stanie, żeby od razu podejmować działalność.
Ale tak czy siak teraz te stawki są jeszcze w miarę przyjemne - w drugiej części roku raczej spodziewane są podwyżki.
Pytanie tylko jaka będzie skala tych podwyżek - może być różnie.
adam kapisik
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: bobers » 19 kwie 2016, 9:07

Pamiętajcie, że te biurowce które są dostępne do przejęcia, wymagają dużego wkładu i minąć muszą miesiące, zanim realnie będzie można tam wejść.
Ewentualnie radzę taka umowę z JARTOM, na mocy której po prostu będą monitorowali dla Was rynek i znajdą biurowiec, który spełni oczekiwania.
Tak czy siak jako kupujący nie płacicie prowizji...
bobers
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: gopels » 20 kwie 2016, 9:30

Nie przesadzaj - nie każdy biurowiec wymaga totalnego remontu, to kwestia danej nieruchomości. Zdecydowana większość jest do ogarnięcia bez wysokiego wkładu własnego, ale nie zmienia to faktu, że większość tych biurowców wymaga przede wszystkim lepszego zarządzania, a to się wydaje być kluczowy problem.
gopels
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: mrozik » 21 kwie 2016, 9:11

Biurowców narobiło się w ostatnich latach tyle, że szok. Prawda jest taka, że stawianie kolejnych nie ma sensu, a jeśli już, to zmiany w ich istniejących.
I to wszystko również wymaga pomysłu na realizację.
mrozik
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: ureks » 25 maja 2016, 10:52

Ale tylko część z nich jest rzeczywiście przygotowana pod działalność. Macie na to środki? Poważnie? Akurat obserwowaliśmy te nieruchomości.
JARTOM ma te bazy największe, ale też myślmy obiektywnie - każda taka okazja wymaga bardzo dużego kapitału, poważnych środków.
I to wieloletnia inwestycja.
ureks
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: zuzka » 14 lis 2017, 13:53

Konstrukcje optymalne w tego typu budynkach to podstawa. Zerknij na realizacje jednego z lepszych biur projektowych Figura.team - mają spore sukcesy i z nimi zrealizujesz każdy projekt
zuzka
 
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2016, 18:36

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: tya83 » 17 sty 2019, 15:50

teraz biurowców powstaje cała masa...w okolicy w której mieszkam wyrastają jak grzyby po deszczu! to chyba zatem opłacalna inwestycja :)
tya83
 

Re: Inwestycja w biurowce

Postautor: elaa932 » 18 sty 2019, 7:46

o tak, masa się teraz buduje przeróżnych budynków - biurowców, bloków mieszkalnych...rosną na każdym rogu! im ładniej i estetyczniej będą wyglądać, tym przyjemniej będzie nam się żyć, dlatego z pewnością przyda się od czasu do czasu wyczyścić elewację takiego budynku. Tutaj z pomocą chętnie wkroczy np. sodablast24.pl/ :) Łapcie kontakt, bo to naprawdę świetna firma, prawdziwi profesjonaliści, współpracowało mi się z nimi mega dobrze!
elaa932
 

Następna

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «