Przedłużanie włosów - czy warto zrobić?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Przedłużanie włosów - czy warto zrobić?

Postautor: bedzia2 » 28 cze 2018, 10:06

Ja tak samo. Szczególnie że jestem właśnie świeżo po konsultacji z panią trycholog z Miraflores. Jestem bardzo zadowolona bo mi doradziła fachowo. Koleżanka przedłużała włosy w tym miejscu, a ja będę mieć zagęszczane włosy metodą Tophair. Jestem dobrej myśli.
bedzia2

Postautor: ravioli09 » 09 lip 2018, 10:20

Dobrze się zastanów, u mnie moje włosy są w fazie wypadania, niestety no ale ostatnio znalazłam całkiem fajny specyfik serum z dermastic.eu, ogólnie powiem szczerze, że po używaniu i plastrów i serum odczuwam poprawę.
ravioli09

Postautor: ruthdarczek » 13 lip 2018, 10:15

ja przedłużałam i jestem bardzo zadowolona. Nie obciążyło mi to w ogóle włosów. Tyko trzeba wybrać odpowiedni salon. Ja trafiłam do pani trycholog Elwiry z miraflores i bardzo polecam, bo doskonale się mną zajęła. Czułam się o niebo lepiej :) Kobiecej itp :)
ruthdarczek

Postautor: zolka90 » 18 lip 2018, 11:59

Sztucznymi nie, bo jednak to niszczy włosy. Ale np. moja kolezanka przedluzyla wlosy w Hair Atelier&Spa Piotr Sierpinski i tam korzystaja z naturalnych pasemek. Dzieki temu ma fajna fryzurke, wszystko precyzyjnie doczepione i nie musi martwic sie kondycje swoich wlasnych wlosow.
zolka90

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie