Brak libido przy tabletkach antykoncepcyjnych

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Brak libido przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postautor: kobieta » 09 kwie 2019, 20:16

nie reklamujcie BELARY bo ma mase skutkow ubocznych, poszukajcie dobrze opinie i niej. cera w trakcie brania moze i sie poprawia ale potem jest jeszcze gorzej i rozregulowuje hormony po zaprzestaniu brania
kobieta

Postautor: Naveka » 18 kwie 2019, 14:01

Biorę od niedawna Orlifique i też przyznaję, że początkowo obawiałam się takich skutków ubocznych, jak zmniejszenie, albo nawet brak libido. Na szczęście moje obawy okazały się bezzasadne :)
Naveka

Postautor: Henta » 08 maja 2019, 21:45

Nie do końca jest tak z tymi skutkami ubocznymi. Prawda jest taka, że jeśli tabletki są dobrze dobrane, to nie powinno być tego typu problemu, ale to jest już kwestia indywidualna. Jeśli mogę zapytać o te tabletki Orlifique, słyszałam, że są polecane przy ryzyku żylnej choroby zakrzepowej, to prawda?
Henta

Postautor: anuśka » 31 maja 2019, 19:24

Nie znam ich, biorę vibin mini i nie zauważyłam żadnych zmian libido, ani innych skutków ubocznych.
anuśka

Postautor: Koza » 02 cze 2019, 10:51

Biorę orlifique z uwagi na cukrzycę i jeżeli chodzi o libido to nie dzieje się nic. Mam nawet wrażenie, że jest lepiej. :)
Koza

Postautor: reina » 03 cze 2019, 8:03

Mi akurat ten problem jest obcy bo biorę vines czyli tabletki z minimalną dawką hormonów, ale wiem że są dziewczyny które mają z tym problem i jedyna rada na to to oczywiście zmiana tabletek na inne, trzeba o tym mówić ginekologom i nie wstydzić się
reina

Postautor: Belika » 30 cze 2019, 21:31

Macie jakieś doświadczenia z krążkami/pierścieniami dopochwowymi? Zastanawiam się nad tym, żeby zmienić tabletki na Pola Ring:)
Belika

Postautor: aneska » 30 cze 2019, 23:10

Dobrze dobrane pigułki nie dają takich efektów ubocznych jak spadek libido. Ja biorę Vixpo i sobie chwalę, skutków ubocznych zero, a na dodatek pms się zmniejszył :)
aneska

Postautor: mimmi » 16 lip 2019, 13:02

Te wszystkie suplementy reklamowane w TV są nic nie warte. Może zrezygnuj z tabletek na rzecz wkładki.
mimmi

Postautor: Sobina » 21 lip 2019, 20:19

Nie chodzi o suplementy, bo dobrze dobrane hormony nie powinny tak reagować. Faktycznie, może warto zastanowić się nad krążkiem, Pola Ring jest podobno bardzo wygodną sprawą.
Sobina

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie