Kosmetyki naturalne

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: bzik11 » 24 sty 2018, 11:51

Powiem szczerze moim ulubionym kosmetykiem ostatnio stał się ten krem: nasionamari.pl/kosmetyki-pielegnacyjne/1106-natura-24-krem-dla-skory-suchej-i-wrazliwej-75g.html jest on bardzo fajny. Używam od kilku miesięcy.
bzik11

Postautor: ganna » 05 lut 2018, 6:25

Ostatnio uwielbiam kolorówkę z Avril. Te produkty mają całkiem naturalny skład.
ganna

Postautor: Vernon » 14 lut 2018, 14:12

Jeśli chodzi o dbanie o swoją skórę, warto zacząć od zakupu maski anstysmogowej, im więcej zanieczysczonego powietrza tym trudniej oddychac itd. Skóra także jest niedostleniona i docierają do niej zanieczysczenia. Warto kupić: ozonemask.pl taką maskę ona zapewni bezpiezceństwo.
Vernon

Postautor: benia » 22 kwie 2018, 15:10

Mieszam z sobą miód, jogurt i kurkumę z indii od knorra (dla mnie jest najlepszej jakości), taką mieszankę nakładam na twarz, na jakieś 15-20 minut. Ładnie wygładza koloryt skóry.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: sówka » 24 maja 2018, 20:09

Kosmetyki naturalne to zdecydowanie wspaniała propozycja dla nowoczesnych ludzi, chcących żyć zgodnie z natura. Ale czy one są skuteczne? Tutaj to ja akurat mam wątpliwości. Wolę używać profesjonalnych kosmetyków które wiem że mi pomogą. Taki jest np Remescar na worki pod oczami. Daje on niesamowicie fajne efekty. Polecam wszystkim spróbować.
sówka

Postautor: benia » 27 maja 2018, 10:00

Sówka, nie do końca się zgodzę z tym, że te naturalne są gorsze.... Wprost przeciwnie, nie raz naturalne są o wiele skuteczniejsze....
Awatar użytkownika
benia

Postautor: anielka11 » 05 cze 2018, 13:01

Moim w ogóle kosmetycznym odkryciem są kosmetyki z firmy atopis.pl. Mam skórę atopową no i muszę bardzo o nią dbać. Dzięki tym kosmetykom znikają zaczerwienienia z mojej skóry. Ogólnie są bardzo fajne i bardzo mi pomagają.
anielka11

Postautor: lina9 » 18 cze 2018, 8:59

Ja używam kosmetyków naturalnych od Calluna Medica. Mam teraz dużo lepszą cerę. Wiele osób mi to polecało, ale dopiero kiedy zaczęłam stosować ich kremy i maseczki zrozumiałam, że kosmetyki naturalne to najlepsze rozwiązanie.
lina9

Postautor: akipo » 18 lip 2018, 12:39

Wszystko zależy od potrzeb, ja ostatnio natrafiłam na bardzo fajny fluid, który liftinguje, - pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-advanced-lift, robi on naturalnie to co botoks, zawiera ekstrakty roślinne pełniące funkcję naturalnego botoksu (z kwiatu Spilanthes Acmella) oraz witaminy A, E i PP poprawiają jędrność i gęstość skóry. Z kolorówki to ogólnie super kosmetyk jest1
akipo

Postautor: peser » 29 sie 2018, 11:00

Hildegard Braukmann - też polecam. Pod względem jakościowym - zdecydowanie górna półka.
Oni tam zapewniają w zasadzie wszystko, co może wam przyjść na myśl.
Same genialne kosmetyki. Spróbujcie koniecznie ich mydła 7 ziół.
Z mojej perspektywy zmiana przy nim była totalna.
A jak u was?
peser

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać