Kosmetyki naturalne

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: cola » 11 paź 2018, 6:41

Polecam Botame - świetne kosmetyki naturalne w bardzo dobrych cenach. W doz.pl znajdziecie bardzo duży wybór tych produktów - zarówno do ciała, jak i do twarzy. Moim hitem jest aloesowy żel wielofunkcyjny. Można go stosować nawet do pielęgnacji włosów!
cola

Postautor: Adriannap » 13 gru 2018, 19:56

Ja używałam i używam olejku bio oil, jest sprawdzony, delikatny, nie podrażnia cery, a dobrze nawilża. Można stosować na twarz jak i całe ciało. Zazwyczaj pomaga po okresie letnim, ponieważ na twarzy występują przebarwienia posłoneczne, a on je likwiduje.
Adriannap

Postautor: MALWIN » 02 sty 2019, 7:42

Jak zaczęłam czytać składy, już wiem, które kosmetyki działają na mnie pozytywnie, od razu skóra ładniejsza i promienna:)
MALWIN

Postautor: Emalienka12 » 15 lut 2019, 18:03

A jedna rzecz... to czego konkretnie używacie tych naturalnych kosmetyków? Ja używam na przykład Tattoo Butter Loveink. Jest to kosmetyk do pielęgnacji tatuażu. Właściwie to używa się go po zrobieniu tatuażu- wtedy bardzo ładnie się ten tatuaż goi oraz potem do codziennej pielęgnacji ;)
Emalienka12

Postautor: Szara » 11 mar 2019, 7:59

Uwielbiam kosmetyki naturalne, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłych nie wpływają negatywnie na skórę. Oczywiście nie mogę powiedzieć,żeby tak było z każdym chemicznym kosmetykiem, ale na ogół.. Aktualnie zastanawiam się nad testowaniem kremów i maseczek od Calluna Medica. W końcu poleca je Natalia Siwiec i Kasia Cichopek, dwie piękne kobiety.
Szara

Postautor: Silver protect » 24 maja 2019, 15:13

A tak wszyscy piszecie na temat kosmetyków naturalnych, na temat zmarszczek etc. A co sądzicie o zabiegach takich jak zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego? ja mam zamiar sie własnie wybrac na taki zabieg u siebie w Warszawie a dokładniej do kliniki Dzięgielewska instytutu Oka.
Silver protect

Postautor: Marusza » 28 maja 2019, 13:02

Ja się boję różnych takich inwazyjnych metod dotyczących twarzy. Z racji tego żże o moją skórę musze bardzo dbać bo mam wrażliwą ze skłonnością do podraznien to jestem wierna dermokosmetykom Enilome z apteki internetowej doz. Sprawdzone w fajnej cenie. Niezamieniła bym ich na żadną koosmetyczkę :)
Marusza

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać