walka z alergia

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: walka z alergia

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 03 sty 2019, 12:59

grecia pisze:a przez jaki czas takie urzadzenie powinno chodzić ? Moze byc wlaczone cala noc, nie ze za duzo prądu ?

Urządzenie może chodzi tak długo jak tego potrzebujesz. Oczyszczacz ze względu na 47 W mocy nie będzie pochłaniał dużo prądu. Tak na prawdę nie odczujesz na rachunku za prąd jego ciągłej pracy w Twoim domu.
DoradcaOnlineZepter

Postautor: gnom » 03 sty 2019, 15:37

To nie duży pobór prądu. Aczkolwiek zastanawiam się ile czasu potrzeba na oczyszczenie mieszkania przykładowo 50m2?
gnom

Postautor: rejki » 05 sty 2019, 11:36

Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
,,kiedy człowiek spogląda w otchłań, otchłań nie powinna do niego machać.
Awatar użytkownika
rejki

Postautor: kipper » 06 sty 2019, 15:24

DoradcaOnlineZepter pisze:Urządzenie może chodzi tak długo jak tego potrzebujesz. Oczyszczacz ze względu na 47 W mocy nie będzie pochłaniał dużo prądu. Tak na prawdę nie odczujesz na rachunku za prąd jego ciągłej pracy w Twoim domu.

A czy urządzenie posiada jakieś zabezpieczenia? Czy jeżeli obudowa się rozszczelni to urządzenie wciąż będzie działać ? To może być niebezpieczne przy małych dzieciach :<

@DOradca zastanawiam się jeszcze czy oczyszczaczem można sterować za pomocą jakiegoś pilota? Jest on może przewidziany ?
kipper

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 07 sty 2019, 18:58

gnom pisze:To nie duży pobór prądu. Aczkolwiek zastanawiam się ile czasu potrzeba na oczyszczenie mieszkania przykładowo 50m2?

Niestety nie jest w stanie podać dokładnego czasu pracy urządzenia na takim metrażu ponieważ jest to uzależnione nie tylko od powierzchni ale także od objętości mieszkania. Urządzenie jest w stanie przefiltrować do 328m3/h przy maksymalnym przepływie powietrza na poziomie 5,8m3/minutę.
DoradcaOnlineZepter

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 07 sty 2019, 18:58

rejki pisze:Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.

Jeżeli masz jakieś pytania to zachęcam do ich zadania. Z przyjemnością na wszystkie odpowiem :)
DoradcaOnlineZepter

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 07 sty 2019, 19:01

kipper pisze:A czy urządzenie posiada jakieś zabezpieczenia? Czy jeżeli obudowa się rozszczelni to urządzenie wciąż będzie działać ? To może być niebezpieczne przy małych dzieciach :<

Urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik, który w przypadku jakichkolwiek problemów (między innymi w przypadku otworzenia obudowy) wyłączy natychmiastowo urządzenie.

kipper pisze:@DOradca zastanawiam się jeszcze czy oczyszczaczem można sterować za pomocą jakiegoś pilota? Jest on może przewidziany ?

Oprócz sterowania manualnego dla wygody użytkowników wraz z urządzeniem dostarczany jest pilot umożliwiający zdalne sterowanie.
DoradcaOnlineZepter

Postautor: grecia » 11 lut 2019, 13:39

W końcu zdecydowałam się na zakup oczyszczacza powietrza firmy zepter. Już nie mogłam patrzeć jak moje dziecko się męczy. Co prawda urządzenie jest z nami od tygodnia, ale już widzę i czuję różnice. Także dziekuję za wszelkie odpowiedzi i mam nadzieje ze w końcu będe mogła pooddychać czystym powietrze.
grecia

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 14 lut 2019, 9:23

grecia pisze:W końcu zdecydowałam się na zakup oczyszczacza powietrza firmy zepter. Już nie mogłam patrzeć jak moje dziecko się męczy. Co prawda urządzenie jest z nami od tygodnia, ale już widzę i czuję różnice. Także dziekuję za wszelkie odpowiedzi i mam nadzieje ze w końcu będe mogła pooddychać czystym powietrze.

Cieszę się, że urządzenie się sprawdza! Mam nadzieję, że w perspektywie czasu będziesz coraz bardziej zadowolona z efektów jego pracy, które z całą pewnością pozytywnie wpłyną na zdrowie Twoje i Twojej rodziny!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
DoradcaOnlineZepter

Postautor: kipper » 14 lut 2019, 17:07

grecia pisze:W końcu zdecydowałam się na zakup oczyszczacza powietrza firmy zepter. Już nie mogłam patrzeć jak moje dziecko się męczy. Co prawda urządzenie jest z nami od tygodnia, ale już widzę i czuję różnice. Także dziekuję za wszelkie odpowiedzi i mam nadzieje ze w końcu będe mogła pooddychać czystym powietrze.

Widzę ze coraz więcej osób zaczyna dbać o powietrze wokół siebie :D Ja z mężem też wczoraj zamówiłam oczyszczacz, mam nadzieję że będziemy równie zadowoleni jak Ty ;)

DoradcaOnlineZepter pisze:Urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik, który w przypadku jakichkolwiek problemów (między innymi w przypadku otworzenia obudowy) wyłączy natychmiastowo urządzenie.

O, to bardzo dobra funkcja. Bardzo dobrze że producent zadbał także o bezpieczeństwo najmłodszych w razie jakiejkolwiek awarii.
kipper

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie