Jak zadbać o swój brzuszek i figurę

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Jak zadbać o swój brzuszek i figurę

Postautor: Truskaweczka90 » 11 cze 2016, 23:32

Coraz to bardziej wielkimi krokami nadchodzi lato, przydałoby się zrzucić kilka kilogramów. Trzeba sobie pomoc z wrednymi kilogramami. Ćwiczę regularnie ale jestem łakomczuszkiem słodyczy. Macie jakieś swoje sposoby na ograniczenia apetytu?
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Re: Jak zadbać o swój brzuszek i figurę

Postautor: miszk » 26 cze 2016, 21:13

na bieżni cwiczysz całe ciałko. Mąż mi kupił bieżnię na electro.pl i na niej wypacam cały tłuszczyk z ciała ;)
miszk

Postautor: hajka88 » 29 paź 2016, 13:11

ja sobie ćwicze z ćwiczeniami fitness w zaciszu domowy.Taki http://obk.pl/tabata-new-fat-burning-workout/ workout jest rewelacyjnym spalaczem tluszczu. Ja to jeszcze staram się zdrowo odżywiać i i brać suplementy. Już zgubiłam z 4 kg :)
hajka88

Postautor: alabastrowa » 16 lut 2018, 0:40

Polecam ćwiczenia, które można znaleźć na kanale ,,blogilates'' na youtube.
Jeśli chodzi o zmniejszenie apetytu na słodycze polecam sięgnąć po naturalne źródła cukru np. owoce. Dobrym sposobem jest pilnowanie tego, czy jadamy regularnie posiłki. ;)
Polecam i zapraszam na swój blog: alabastrowaherbata.pl
alabastrowa

Postautor: benia » 16 lut 2018, 18:24

Ja widze u siebie że mniej mi się chce słodkiego gdy pilnuję picia wody, do tego oczywiście jakies zdrowe zamienniki.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: figa » 17 lut 2018, 19:51

A żeby brzuszek nie był wydęty to colon slim - błonnik oczywiście :D dzięki systematycznemu stosowaniu pozbyłam się wzdęć, zaparć i jeszcze na wadze ubyło ;)
figa

Postautor: Kingaaa4 » 25 lip 2018, 6:35

Przede wszystkim trzeba się zdrowo odżywiać, bo tylko dzięki zdrowemu jedzeniu nasz brzuch będzie wyglądał dobrze. Sama jadam wyłącznie zdrowe rzeczy, a od jakiegoś czasu zamawiam sobie równiez dietę pudełkową Optimal fit z krakowa. Udało mi się nawet trochę schudnąć.
Kingaaa4

Postautor: Gość » 20 lis 2018, 10:28

Ok, lato już dawno za nami, ale i tak się przyda, warto moim zdaniem spróbować odstawić zwykłe niezdrowe słodycze i robić jakieś zdrowsze zamienniki w domu. Albo kupować coś bardziej zdrowego, ja zamiast czekolady czy ciastek kupuję w Swojskiej Piwniczce czekoladę bez cukru czy właśnie ciastka z jakimś lepszym składem. Lepsze to niż jeść niezdrowo :)
Gość

Postautor: Lena » 19 kwie 2019, 19:01

No ja dużo ćwiczę, ale w sumie same ćwiczenia mi aż tak nie pomogły jak fajna dieta pudełkowa. Ja wybrałam firmę Warszawski dzień, czyli smakołyki, które wymyśla codziennie Pan Mateusz Gessler i na razie nie mogę narzekać, bo jest po prostu pysznie.
Lena

Postautor: tola » 09 maja 2019, 10:03

Ja póki co zamówiłam sobie ławeczkę do ćwiczeń z wassermanna. Diete tez w miare trzymam, więc mam nadzieję, że do wakacji zrzucę zbędne kilogramy :D
tola

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie