Co dla ukochanej na rocznicę?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: JasiuMasa » 23 lut 2018, 11:19

Ja jestem ogólnie zdania, że warto się w tego typu sprawach doradzać specjalistów z tej dziedziny. Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić :)
Jesteśmy tym, co pamiętamy.
Awatar użytkownika
JasiuMasa

Postautor: onni4 » 26 lut 2018, 0:25

Na rocznicę to musi byc coś wyjątkowego :) A może kolacja w klimatycznej restauracji? Jak nie znasz takiej, to wybierz się koniecznie do Starej Zajezdni. ja tam często bywam z moją żoną i obydwoje uwielbiamy to miejsce :)
onni4

Postautor: Michał33 » 26 lut 2018, 6:17

Jak już jesteśmy przy krakowskich restauracjach... jeśli chodzi o dobre restauracje, to bardzo polecam Da Marco na mogilskiej. Świetna włoska kuchnia, pyszne makarony i rodzinna atmosfera :)
Michał33

Postautor: zosia2 » 26 lut 2018, 20:26

Moim zdaniem takie "klasyczne" prezenty sprawdzaja się na rozne okazje. Na przykład jakiś pięknie wydany album z dedykacją. Ja zamawiałam właśnie książkę z inbook.pl dla chłoapka, zerknij sobie tam
zosia2

Postautor: WiktoriaZbyk » 09 mar 2018, 11:44

Ja uwielbiam jedzenie więc i mnie bardzo by uszczęśliwiło zabranie do jakiejś extra restauracji. Ostatnio byłam w takowej, Pańska 85, możesz ją zaskoczyć czymś nowym.
WiktoriaZbyk

Postautor: krysiaMoja » 11 mar 2018, 16:02

Też jestem fanką jedzenia, nic mi więcej nie potrzeba. Mój kochany wie o tym, więc gdy chce mi sprawić przyjemność, albo gdy chce przeprosić (nie oszukujmy się, to zdaża się częśćiej...) to zaiera mnie do Bistro Wiejska w Warszawie. Uwielbiam! Zwłaszcza ich ravioli!
krysiaMoja

Postautor: halinanowacka » 13 mar 2018, 8:01

A moze po prostu romantyczna kolacja? Ja ostatnio spedzałam rocznice w oliwie i papryce i bylo cudownie <3 idealny nastroj a jedzenie przepyszne :)
halinanowacka

Postautor: xruby » 19 mar 2018, 10:11

Kwestia tego czego potrzebuje ukochana, myślę, że tym się należy kierować. Ja bym proponowała kolację, wycieczkę albo jakiś gadżet. Może e—notatnik? teletorium.pl/notatnik-elektroniczny-lcd-forever/61660/
xruby

Postautor: zizi » 15 kwie 2018, 23:59

[quote="xruby"]Kwestia tego czego potrzebuje ukochana, myślę, że tym się należy kierować. Ja bym proponowała kolację, wycieczkę albo jakiś gadżet. Może e—notatnik? teletorium.pl/notatnik-elektroniczny-lcd-forever/61660/[/quote]
Całkiem ciekawy pomysł, bardzo mi się podoba ;) A w Teletorium mają sporo fajnych rzeczy.
zizi

Postautor: Gość » 28 kwie 2018, 10:56

Naszyjnik, pierścionek, kolczyki - w aparcie są piękne.
Gość

PoprzedniaNastępna