Co dla ukochanej na rocznicę?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 11:12

zizi pisze:
xruby pisze:Kwestia tego czego potrzebuje ukochana, myślę, że tym się należy kierować. Ja bym proponowała kolację, wycieczkę albo jakiś gadżet. Może e—notatnik? teletorium.pl/notatnik-elektroniczny-lcd-forever/61660/

Całkiem ciekawy pomysł, bardzo mi się podoba ;) A w Teletorium mają sporo fajnych rzeczy.

Z tym się akurat zgodzę, sporo rzeczy tam kupiłam. Można znaleźć tam coś ciekawego :mrgreen:
leanna

Postautor: martakle » 18 maja 2018, 19:03

Może jakaś kolacja w ulubionej restauracji, spacer? Prezent swoją drogą, ale dobrze jest po prostu spędzić ze sobą czas. Mnie mój facet zabiera zazwyczaj do naszej ulubionej restauracji na krakowskim kazimierzu - Stara Zajezdnia.
martakle

Postautor: Gość » 20 maja 2018, 10:09

[quote="Gość"]Naszyjnik, pierścionek, kolczyki - w aparcie są piękne.[/quote]
Kolekcja Love Love jest romantyczna.
Gość

Postautor: ferep » 06 cze 2018, 7:42

Ja swoją ukochaną zabrałem na rocznicę do fajnej restauracji w zamku ujazdowskim instalacje art bistro. Jest tam pięknie, bo to w końcu zamek, mają dobre jedzenie i milą obsługę.
ferep

Postautor: Adrianna » 06 lip 2018, 15:12

Na rocznicę to najlepszy będzie wyjazd we dwoje w jakieś romantyczne miejsce. Może na weekend do spa? My byliśmy ostatnio w hotelu verde montana w kudowie zdroju, gdzie wykupiliśmy sobie zabiegu relaksacyjne, było super.
Adrianna

Poprzednia