Zdrowa skóra i samopoczucie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Zdrowa skóra i samopoczucie

Postautor: oficerka » 28 lis 2017, 12:11

Zdrowie ma duży wpływ na samopoczucie. Tak samo jak jak wygląd. Ja sobie codziennie piję Biovital, po jednej łyżce aby uzupełnić wszelkie ewentualne niedobory witamin i poprawić kondycję organizmu. On w ogóle ma w sobie dużo przeciwutleniaczy, które opóźniają procesy starzenia, co rzeczywiście widać. Moja skóra jest bardzo ładna, powiedziałabym że wyglądam młodziej od niejednej rówieśniczki (a już jestem po 40stce)
oficerka

Postautor: delikate » 15 lut 2018, 15:46

Ja niestety mam skórę atopową i muszę szczególnie uważać. Na szczęście na rynku są fajne kosmetyki, które są dostosowane do mojej skóry. Najczęściej pielęgnuję ją kosmetykami z atopis. Są bardzo łagodne i delikatne.
delikate

Postautor: myśliwa » 28 lut 2018, 8:43

Tak na serio to wydaje mi się, ze duży wpływ ma na przykład powietrze, którym oddychamy, nawet sobie z tego do końca sprawy nie zdajemy, jak jest zanieczyszczone, ja ostatnio aż kupiłam sobie taką maskę antysmogową: ozonemask.pl/ i dzięki niej wiem, ze oddycham dobrym powietzrem.
myśliwa

Postautor: aniamajewska » 27 mar 2018, 11:27

Zawsze miałam suchą skórę. I pewnym momencie przestały mi wystarczać balsamy, oleje itd. Sięgnęłam po suplementy i dodaje je po prostu do posiłków. Zauważyłam znaczną poprawę skóry ;) Jest gładsza i balsamy wreszcie się dobrze wchłaniają
aniamajewska

Postautor: tomaszroman » 27 mar 2018, 11:41

a co to za suplement? :))
tomaszroman

Postautor: fit_Edyta » 30 mar 2018, 11:33

Prawda jest taka, że nasze samopoczucie ma ścisły związek z naszym wyglądem. Myślę, że jeżeli czujemy się zrelaksowani to odbija się to tez na naszym zdrowiu. Równowaga wewnętrzna jest tak samo ważna jak właściwa pielęgnacja czy dieta.
fit_Edyta

Postautor: kola-r » 05 kwie 2018, 6:59

Wiadomo że zioła i naturalne olejki są najlepsze na skórę :) Domowe peelingi z kawy to jest dopiero czad
Awatar użytkownika
kola-r

Postautor: Rachella » 09 sty 2019, 14:14

Mi i samopoczucie i kondycję skóry poprawiają najlepiej profesjonalne zabiegi w spa. Ostatnio bylam w estetyka day spa w piasecznie, i rewelacja. Zastrzyk energii na kilka dni :D
Rachella

Postautor: paulinsky » 05 lut 2019, 9:24

Dieta najważniejsza! Dużo wody z dobrymi minerałami.
Do tego polecam też suplementy dobre, ja stosuję neoglandynę, bardzo mi pomogła:)
paulinsky

Postautor: sylwia22 » 05 lut 2019, 10:57

Może trochę odbiegnę od tematu, ale prócz zdrowej diety, ćwiczeń itd. wpływ ma też powietrze. Np. odkąd zrobiłam ozonowanie w mieszkaniu, jest o wiele lepsza jakość i mam mniej problematyczną skórę. Gdybyś ktoś szukał firmy to np. airozone mogę polecić:)
sylwia22

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie