Jaka pralka do max 1500 zł

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Jaka pralka do max 1500 zł

Postautor: ononek » 21 sie 2016, 9:03

Witam.
Moja stara pralka dokonuje żywota. Czas na nową.

Założenia:
- ładowana od przodu, drzwi otwierane w lewo
- szerokość max 59,5 cm, 60-tka nie wejdzie, panom kafelkarzom się omskło. Według specyfikacji producenta Polar ma 59,5 cm i wchodzi "na styk".
- pralka pierze nawet 3x dziennie (czwórka dzieci), więc zużycie wody i prądu ma ogromne znaczenie
- trwałość, łatwość serwisowania (wymienne łożyska bębna itp.)
- funkcja parowa mile widziana (łatwiejsze prasowanie) ale nie niezbędna
ononek

Re: Jaka pralka do max 1500 zł

Postautor: kiromn » 03 wrz 2016, 9:19

Może ta pralka Candy?
candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/10809250/cs-14102d3-s

pralka ma mniejsza szerokość. Jednoczesnie ma dużą pojemnośc na 10 kg tak więc nawet przy 4 dzieci będziecie mogli robić pranie rzadziej. Pralka ma kilka fajnych parapemetrów
inteligentny start
klasę energetyczną A +++
wspomniane 10 kg pojemnosci
oraz dużo programow, również krótkie
kiromn

Postautor: Adrian4 » 23 sie 2018, 13:00

W tej cenie znajdziesz sporo rożnych modeli i do tego z dodatkowymi funkcjami.
Adrian4

Postautor: Marta2 » 27 sie 2018, 11:19

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz w dobrej cenie pralkę Candy Bianca. Ładnie wygląda, jest energooszczędna i ma program z funkcją pary wodnej. Nie trzeba już prasować. Jak dla mnie, to bardzo przydatne, bo nie cierpię prasowania.
Marta2

Postautor: Werka » 21 paź 2019, 23:23

Podbijam wątek, bo może ktoś z Was doradzi. Zastanawiam się nad zmianą pralki i pod uwagę biorę Electrolux. Znam firmę i bardzo cenię, bo w domu rodzinnym mieliśmy ich sprzęty, które działały bezawaryjne. Myślę o pralce z serii PerfectCare, jeśli ktoś z Was taką posiada, dajcie znać, bo nie wiem, na który model konkretnie postawić:)
Werka

Postautor: mysza » 27 paź 2019, 20:04

[quote="Werka"]Podbijam wątek, bo może ktoś z Was doradzi. Zastanawiam się nad zmianą pralki i pod uwagę biorę Electrolux. Znam firmę i bardzo cenię, bo w domu rodzinnym mieliśmy ich sprzęty, które działały bezawaryjne. Myślę o pralce z serii PerfectCare, jeśli ktoś z Was taką posiada, dajcie znać, bo nie wiem, na który model konkretnie postawić:)[/quote]

Zobacz sobie pralki z modeli PerfectCare własnie Electroluxa. Jak dla mnie jedne z lepszych na rynku.
mysza

Postautor: Theila » 28 paź 2019, 5:56

Coś się dziewczyny nie dogadałyście ale jeśli chodzi o te pralki Electroluxa to kojarzę, że są trzy modele. Wszystkie mają iść w kierunku dbania o tkaniny i ułatwienia nam życia, więc stanowcze mniej zagnieceń i szybkie programy bez straty "jakości" prania.
Theila

Postautor: mysza » 28 paź 2019, 6:08

Ooo to ja się zamotałam i uciekła mi cyfra. Miałam na myśli pralke PerfectCare 800. Coś się zakręciłam :) To ta pralka z systemem UltraWash i UltraCare. Ale ma też kilka innych systemów, które sprawdzają się w codziennym użyciu, przynajmniej u mnie.
mysza

Postautor: billak » 30 lis 2019, 10:56

A ta pralka Electroluxa jaką ma pojemność i klasę energetyczną? Chciałbym coś energooszczednego ale jednak z dużą pojemnością, bo u nas spore ilości się pierze. Przy dwójce nastoletnich dzieci niestety codziennie pralka chodzi.
billak

Postautor: motyka » 30 lis 2019, 11:14

Strasznie podoba mi się ta nowoczesność Electroluxa. Wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii.

System UltraCare wstępnie miesza detergent z wodą, chroniąc w ten sposób włókna
System SteamCare dodaje parę pod koniec każdego cyklu, aby zminimalizować ilość zagnieceń
System SensiCare zapobiega zbyt długiemu praniu, automatycznie dostosowując cykl do wielkości załadunku
motyka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie