Jaka pralka do max 1500 zł

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Jaka pralka do max 1500 zł

Postautor: zitka » 01 sty 2020, 19:33

[quote="motyka"]Strasznie podoba mi się ta nowoczesność Electroluxa. Wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii.

System UltraCare wstępnie miesza detergent z wodą, chroniąc w ten sposób włókna
System SteamCare dodaje parę pod koniec każdego cyklu, aby zminimalizować ilość zagnieceń
System SensiCare zapobiega zbyt długiemu praniu, automatycznie dostosowując cykl do wielkości załadunku[/quote]

Ciekawi mnie to SensiCare. Na czym to konkretnie polega?
zitka

Postautor: matalina » 02 sty 2020, 8:02

[quote="zitka"][quote="motyka"]Strasznie podoba mi się ta nowoczesność Electroluxa. Wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii.

System SteamCare dodaje parę pod koniec każdego cyklu, aby zminimalizować ilość zagnieceń
System SensiCare zapobiega zbyt długiemu praniu, automatycznie dostosowując cykl do wielkości załadunku[/quote]

Ciekawi mnie to SensiCare. Na czym to konkretnie polega?[/quote]

Zobacz sobie na stronie electroluxa jak to wygląda electrolux.pl/laundry/laundry/washing-machines/
matalina

Postautor: parodka » 02 lut 2020, 8:22

[quote="zitka"]
Ciekawi mnie to SensiCare. Na czym to konkretnie polega?[/quote]

System SensiCare zapobiega z byt długiemu praniu, automatycznie dostosowując cykl do wielkości załadunku.
parodka

Postautor: paralinka » 02 lut 2020, 9:01

Electrolux ma w pralkach całkiem sporo zastosowanych systemów :

System SensiCare zapobiega zbyt długiemu praniu, automatycznie dostosowując cykl do wielkości załadunku
paralinka

Postautor: lewatywa » 01 mar 2020, 14:10

wow no powiem wam, że te opcję electroluxa robią wrażenie. Plus dla nich za fajne rozwiązania bo to mega przydatne.
lewatywa

Postautor: statkie » 02 mar 2020, 19:26

[quote="lewatywa"]wow no powiem wam, że te opcję electroluxa robią wrażenie. Plus dla nich za fajne rozwiązania, bo to mega przydatne.[/quote]

Electrolux stawia na nowoczesne sprzęty i rozwiązania, które ułatwiają życie. Na pewno nie traci się już ani sił ani czasu na zajmowanie się praniem.
statkie

Postautor: makrela » 03 kwie 2020, 5:42

[quote="lewatywa"]wow no powiem wam, że te opcję electroluxa robią wrażenie. Plus dla nich za fajne rozwiązania bo to mega przydatne.[/quote]

Lubie nowoczesne sprzęty które mają dużo funkcji które ułatwiają życie. W takich Perfect Care tych funkcji zabezpieczających ubrania i wspierających samo pranie jest bardzo dużo.
makrela

Postautor: Karina » 02 maja 2020, 22:21

A takie nowe modele Electroluxa trzeba zamawiać u producenta czy kupowaliście bezpośrednio w sklepach?
Karina

Postautor: gniwilla » 31 maja 2020, 16:22

[quote="Karina"]A takie nowe modele Electroluxa trzeba zamawiać u producenta czy kupowaliście bezpośrednio w sklepach?[/quote]

Nie trzeba specjalnych zamówień. Serie perfect care od electroluxa można kupić w sklepach, albo zamówić ze strony producenta.
gniwilla

Postautor: Vivolo » 31 maja 2020, 17:24

Ja kupowałam Perfect Care pralkę normalnie w sieciówce. Możesz spokojnie jechać do sklepu i zobaczyć jak to wygląda. Na pewno też sprzedawca coś podpowie.
Vivolo

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie