Na wakacje z psem ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Na wakacje z psem ?

Postautor: otylia » 08 gru 2017, 22:43

[quote="gretta"]Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.[/quote]
Wszystko zależy od tego jaki jest nasz psiak. Skoro dobrze znosi podróże to czemu nie.
otylia

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 1:54

otylia pisze:
gretta pisze:Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.

Wszystko zależy od tego jaki jest nasz psiak. Skoro dobrze znosi podróże to czemu nie.

Dokładnie, to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
vi-vi

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:23

gretta pisze:Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.

To chyba akurat całkiem dobre rozwiązanie ;)
rovena

Postautor: xruby » 19 mar 2018, 11:57

No i to jest fajne rozwiązanie, o ile bierze się pod uwagę to co lubi psiak :)
xruby

Postautor: martuszka » 02 maja 2018, 0:34

[quote="gretta"]Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.[/quote]

Według mnie to całkiem dobre rozwiązanie, teraz jest mnóstwo miejsc, w których przyjmują psiaki :)
martuszka

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 10:46

martuszka pisze:

Według mnie to całkiem dobre rozwiązanie, teraz jest mnóstwo miejsc, w których przyjmują psiaki :)

Też wydaje mi się, że to całkiem sensowne rozwiązanie, warto z niego korzystać.
leanna

Postautor: gerengea » 06 cze 2018, 7:27

Pies zawsze zostaje z rodzicami, więc nie mamy z nim żadnego problemu. Wiadomo, że hotele nie życza sobie zwierząt, a my to rozumiemy. Zresztą teraz wybieramy się do kudowy zdroju do hotelu verde montana, gdzie zamierzamy spędzić kilka dni na basenach oraz na masażach w spa.
gerengea

Poprzednia