Potrzebuję szybkiej gotówki

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki

Postautor: DoradcaSzybkaMoneta » 19 lis 2017, 1:54

Dzień dobry,
Poszukując korzystnych rozwiązań pożyczkowych warto skupić swoją uwagę na Szybkiej Monecie. Jesteśmy polską firmą, a pierwsza pożyczka do 2100 zł na 30 dni nie kosztuje ani złotówki. W prostym kalkulatorze na naszej stronie można dodatkowo sprawdzić jakie będą koszty dla wyższej kwoty i czas spłaty- maksymalna kwota oferowanej pożyczki to aż 5 tys. zł!
Naszymi atutami są jasne zasady, szybka wypłata oraz bezpieczeństwo w trakcie przyznawania pożyczki. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową szybka-moneta.pl.
DoradcaSzybkaMoneta

Postautor: Yoda » 28 cze 2018, 10:31

Szybkiej gotówki powiadasz? Jak udasz się do banku, to na pewno nie będzie to "szybka" gotówka. Banki długo podejmują decyzję, sprawdzają zdolność kredytową itp. Więc radzę znaleźć Ci coś innego niż zwykły bank. Na przykład może dać Ci szybko pieniądze, nie sprawdzając przy tym całej Twojej historii kredytowej.Głównie potrzebujesz swój dowód osobisty i numer telefony, by mogli się z Tobą jakoś skontaktować. Szybko dostaniesz pieniądze na swoje konto i wątpię żeby Ci odmówili.
Yoda

Postautor: amandaaa » 02 lip 2018, 13:43

W tamtym roku brałem chwilówkę którą znalazłem w rankingu na ...pl i poszło okej, udało się spłacić w terminie, bez żadnych problemów, dodatkowych kosztów, nie zapłaciłem nic więcej poza to co wziąłem. Akurat potrzebowałem dodatkowego tysiaka na wyprawkę szkolną dla synka i to była kasa potrzebna na cito, a na przelew od klienta musiałem wtedy jeszcze trochę sobie poczekać..więc pożyczka była całkiem sensowną opcją wtedy.
amandaaa

Postautor: nikkii » 03 lip 2018, 13:41

Ja zanim wzięłam chwilówkę to sprawdziłam dokładnie różne firmy, żeby się nie naciąć. Korzystałam przy tym ze stronki comperia.pl/szybkie_pozyczki i przyznam szczerze że zaoszczędziłam dzięki temu i czas i pieniądze :)
nikkii

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik