Budowa hali stalowej

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Budowa hali stalowej

Postautor: jaek32 » 21 kwie 2018, 8:44

Być może będzie wam potrzebna także sprężarka :) Zarówno nowe, jak i uzywane, w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziecie w sprezarki.com.pl - polecam, miałem okazję z nimi współpracowac i to naprawdę solidny partner biznesowy.
jaek32

Postautor: hikao29 » 23 kwie 2018, 5:33

Pragnę uczulic na to, aby zadbać o wsparcie geotechników zanim zdecydujemy sie na budowę hali. Trzeba wcześniej dobrze sprawdzić teren, na ktorym budynek ma stanąć, zatem łapcie namiar na baars.pl/pl - oni profesjonalnie wam pomogą.
hikao29

Postautor: mietek3 » 15 maja 2018, 19:43

słuszna sugestia :) a czy ktos może ma namiary na firme która wynajmuje powierzchnie magazynowe albo buduje hale produkcyjne w krakowie i okolicach?
mietek3

Postautor: ryma23 » 16 maja 2018, 21:13

Owszem, ja znam:) Jeśli chodzi o budowe hali przemysłowej na terenie czy w okolicach Krakowa to bardzo polecam legprzem.com.pl/realizacje/obiekty-przemyslowe/ . Z tego co wiem, to oni także zajmują się wynajmem przestrzeni magazynowych i produkcyjnych. Może taka opcja by też była interesująca?
ryma23

Postautor: kolao38 » 16 maja 2018, 21:36

Pewnie niebawem będziecie także zastanawiac się jak taką halę wyposażyć. Weźcie wówczas pod rozwagę tego typu narzędzia hydrauliczne mechanizacja.pl/ , mogą byc naprawdę przydatne w codziennej pracy na takiej hali!
kolao38

Poprzednia