Budowa hali stalowej

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Budowa hali stalowej

Postautor: mayczak » 28 lis 2018, 16:18

Ze swojej strony mogę polecić firmę Commercecon. Uważam, że w kwestii wznoszenia konstrukcji stalowych jest bezkonkurencyjna. Jest przy tym stosunkowo tania, a cena w moim przypadku grała ważną rolę. Wykonali dla mnie kosztorys, wycenili poszczególne prace, bajka!
mayczak

Postautor: pospera » 30 lis 2018, 10:07

Możliwe, że już pojawiali się w wątku, ale mimo wszystko - SOLID HALE.
Przede wszystkim - bardzo duże doświadczenie i mnóstwo realizacji.
Jedna z takich firm, którym warto zaufać.
Moim zdaniem wykonawcą powinny być wyłącznie firmy, które w tej branży siedzą już po prostu bardzo długo.
A co wy o tym myślicie?
pospera

Postautor: jędrzej345 » 18 gru 2018, 18:31

Robiąc listę wyposażenia do takiej hali, proponuje uwzględnić kontakt do zugilprojekt.pl/, czyli do lidera w branzy malowania proszkowego. Jeśli taki sprzęt będzie wam na hali potrzebny, to oni świetnie doradzą co najlepiej wybrać i zapewnią bezproblemowo wszelkie formalności.
jędrzej345

Postautor: remik7432 » 24 gru 2018, 9:07

Na hali szcególną uwagę trzeba poświęcić maszynom, które będą tam pracować, jeśli chcemy aby długo nam posłużyły. Coś co pozwoli zadbać o ich efektywność to system centralnego smarowania od tribotec.pl/tribotec/pl/ :) Mają bardzo profesjonalną i bogatą ofertę - sprawdźcie sami na ich stronie .
remik7432

Postautor: julinzz24 » 24 gru 2018, 12:52

Taka budowa to ogromne przedsięwzięcie! Trzeba dokładnie zaplanować wszystko, aby nie pominąć ważnych elementów. Niezbędne będzie przed budową sprawdzenie gruntu, ziemi na której ma ona stanąć, zatem przyda się kontakt do geoxx.pl, który takimi pracami się profesjonalnie zajmuje. Wykonują m.in. badania geologiczne i rezystywności gruntu.
julinzz24

Postautor: jatt53 » 17 sty 2019, 22:13

Czy macie na swoich halach stalowych agregaty prądotwórcze? Ostatnio się zastanawiałem nad tym czy taki sprzęt na hali będzie przydatny, moim zdaniem tak i zamówiłem już nawet agregat od
agar-power.pl/ , mieli bardzo korzystną ofertę.
jatt53

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom