Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: 789456 » 15 maja 2018, 12:42

Może po prostu jeść zdrowe i wartościowe rzeczy, ja np. jem krewteki z Hurry Up Shrimp z Krakowa i bardzo mi smakują, są bardzo wartościowe, do tego trzeba dołożyć trochę ruchu i to dużo daje.
789456

Postautor: ilonagolden » 30 maja 2018, 14:13

[quote="ładnanazwa"]Żeby schudnąć trzeba jeść. Regularnie, najlepiej co kilka godzin, ograniczyć słodycze i fast foody, gotowe żarcie itd, gotować sobie lżej :) niezdrowe produkty zamienić na zdrowe, na przykład biały cukier na trzcinowy albo na stewię, dżemy na przetwory bio, na przykłąd Eterno, no i pić sporo wody.[/quote]

gdzie można kupić te przetwory Eterno? Już kilka osób mi polecało, nawet próbowałam i faktycznie dobre, ale nie mogę znaleźć.
ilonagolden

Postautor: Buśka » 25 cze 2018, 16:16

Miałam podobny dylemat co do szybkiego schudnięcia tym bardziej,że chciałam wyglądać perfekcyjnie bo w końcu wybieram się na wymarzone wakacje :D Najbardziej zależało mi na zrzuceniu odrobiny tłuszczyku z boczków i ud dlatego zdecydowałam się na kriolipolizę w warszawskim salonie Afrodyta Expert of Beauty z polecenia przyjaciółki, która poddała się takim zabiegom z początkiem tego roku. Wrażenia z samego zabiegu po prostu rewelacja- jedno urządzenie , wiele możliwości, zabiegi bezbolesne i nieinwazyjne. A efekt po prostu wow! Po 8 zabiegach ( 4 na tydzień) boczki faktycznie są zredukowane a uda jędrniejsze i szczuplejsze.
Buśka

Postautor: Marzenka65 » 25 lip 2018, 6:32

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem by schudnąć jest zmiana diety, racjonalne odzywianie i trochę ruchu. Ja na przykład zaczęłam zdrowo się odzywiać z dietą pudełkową Optimal Fit z Krakowa. Dla mnie ta dieta okazała się świetna, bo bardzo mi smakuje, jem same zdrowe rzeczy i chudnę.
Marzenka65

Postautor: lejdilejdi » 07 sie 2018, 10:21

Popieram. Zdrowe odżywianie się, czyli rezygnacja z fast foodów, słodyczy, trochę ruchu i picie wody. Ja po prostu zaczęłam kupować zdrowe jedzenie i cukier biały zamieniłam na ksylitol albo erytrytol. Kupuję na swojskiej piwniczce, mają spory wybór takich smakowitości :)
lejdilejdi

Postautor: warniaad » 07 sie 2018, 11:10

a widziałaś na swojskiej piwniczce cukier kokosowy? Ja zamówiłam ostatnio i słodzę nim jakieś desery, jak dla mnie super :)
warniaad

Postautor: lejdilejdi » 07 sie 2018, 11:24

Tak, oni w ogóle mają dużo dobrych rzeczy :) Ja często zamawiam też sok aloesowy, fajnie mi się sprawdza :)
lejdilejdi

Postautor: bohdanek » 10 sie 2018, 9:48

Nie ma czegoś takiego jak zrzucenie wagi w krótkim czasie. Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu to 1kg na tydzień i zdrowa dieta, a jeśli zależy Ci szybko to schudniesz z wody i będziesz miała efekt jojo.
https://naczynia.olkusz.pl/
bohdanek

Postautor: Mcasinka » 10 sie 2018, 15:18

To temat rzeka dosłownie! Dla mnie też cos takiego nie istnieje jak w ogole "tempo chudniecia". Raczej chodzi o prace nad swoim stylem życia i systemem odzywiania. A to robi sie etapami i najlepiej korzystać z pomocy dietetyka. Dla mnie na poczatku drogi dietetycznej mega wsparciem byla Pani Bogusia z Centrum Medycznego Bieńkowski. I to juz nie jest tylko kwestia ułożenia diety, ale w ogole chodzi tez o takie wsparcie psychiczne, bo i nastawienie psychiczne ma tutaj mega znaczenie
Mcasinka

Postautor: Gość » 22 sie 2018, 19:30

Olejek konopny. Na ... można kupić dobry, z certyfikatami.
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie