Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: Jomalka » 04 lut 2019, 14:43

Ćwi-cze-nia i die-ta. Czyli nie odkryłam nic nowego, ale warto to powtarzac. I mówic nie szybkiemu zrzucaniu kilogramów, bo mozna pozostac ze zwiotczała skóra, która sama miałam, bo szybko chciałam sie odchodzić. Nie trudno się domyslić, ze po prostu przez jakiś czas stawiałam na najgorsza formę diety, czyli w zasadzie głodówke. No ale szybko oprzytomniałam. Teraz powaznie 80% mojego sukcesu to dieta, reszta to ćwiczenia i suplementy. Zaczęłam suplementacje niedawno, czyli po roku od zmiany nawyków żywieniowych./ Wiadomo, licze na efekty, ale nie szybsze, tylko po prostu podkręcenie organizmu, zmobilizowanie ciała. Zamawiam suplement od Swansona z Firmy Relax, gdzie robię tez zakupy BIO. Ale jesli chodzi o suplementy, to warto jednak nie zdawać sie na ślepo na polecenia, ale samemu zrobić dokładny reaserch, zapytać lekarza o zdanie.
Jomalka

Postautor: Zhu » 28 lut 2019, 9:54

Najlepiej dietą sokową. Ja tak własnie w bardzo krótki czasie schudłam przy diecie sokami sportfoodsoki. Dietę miałam 3 dniową i z efektów jestem bardzo zadowolona. Potem cos co jest bardzo ważne, to nawyk dobrego żywienia. Plus oczywiście zastosowanie ćwiczeń.
Zhu

Postautor: Gość » 08 mar 2019, 11:12

dieta sokami nie est jakaś super. Można je dołączać do codziennej diety ale nie stawiać tylko na nie. Ja wolę sobie zrobić zakupy w Swojskiej Piwniczce, mają zdrowe jedzenie i bardzo smaczne:)
Gość

Postautor: viktoria22 » 08 mar 2019, 12:59

nie jest łatwo, ja się trochę wspomagam zabiegami, np, z Bloomea z Binatural ostatnio. Skóra o wiele lepiej wygląda, naprawdę świetne efekty! Oprócz tego oczywiście regularne treningi:)
viktoria22

Postautor: AmandaLePore » 19 kwie 2019, 18:57

Myśle, że podstawa to regularne, zdrowe odżywianie, o które w dzisiejszych czasach na pewno łatwo nie jest. Ja w każdym razie polecam dietę pudełkową - np. Warszawski dzień - smaczne posiłki, super ceny i naprawdę brak wad.
AmandaLePore

Postautor: Tanja3 » 04 paź 2019, 9:48

Myślę, że najlepiej jest chodzić na siłownię na ćwiczenia z trenerem personalnym. Jak dla mnie to jest zdecydowanie najlepsza motywacja. A chodzę do Champion Gym&Fitness w Toruniu i jest ekstra!
Tanja3

Postautor: Krysia_ » 02 gru 2019, 12:58

Warto z początkiem nowego roku zastanowić się nad nowymi postanowieniami, które pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy. Pomocną metodą mogą być wycieczki rowerowe z rodziną lub przyjaciółmi. Trzeba być przygotowanym na przeróżne zdarzenia w czasie wycieczek więc przyda się mieć wykupione wcześniej ubezpieczenie rowerowe w Cuk.
Krysia_

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie