Czym najlepiej przycinać brodę?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Czym najlepiej przycinać brodę?

Postautor: artur231 » 24 lip 2017, 11:52

Panowie czym przycinacie swój zarost? jestem początkującym brodaczem, próbowałem trochę nożyczkami, maszynką do włosów i powiem że efekt nie powala. Przejrzałem jutub i w oczy rzucił mi się taki trymer beard designer, wygladał na całkiem spoko w obsłudze, jeśli to by tak rzeczywisćie łatwo działało to by było super, raz na zawsze by się mój problem rozwiązał.
artur231

Re: Czym najlepiej przycinać brodę?

Postautor: logomonster » 14 cze 2018, 9:37

Jak słowo trymer wskazuje, trymer służy do przystrzyżenia włosów, o różnej długości. Są różne rodzaje trymerów - do włosów w nosie, brwi a nawet bikini. Najpopularniejszy to oczywiście trymer do brody i wąsów. Najtańsze trymery do zaczynają się w okolicy 50 zł, lepsze mieszczą się w przedziale 200 - 300 zł. Podany przez ciebie model jest w górnym segmencie cenowym i myślę, że nie ma potrzeby byś tyle wydawał. Wybierz coś tańszego, od siebie polecę Trymer Philips QT4015.
logomonster

Re: Czym najlepiej przycinać brodę?

Postautor: Marcin83 » 20 cze 2018, 10:06

Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie samemu obcinać brody nożyczkami, barber to wiadomo, ale samemu? Bez trymera ja tego nie widzę. Ewentualnie możesz iść do swojego fryzjera się podpytać, albo nawet właśnie do barbera, bo jedna jak profesjonalista cie zobaczy to i poradzi ci coś pod ciebie to też inaczej.
Marcin83