Szukam prezentu dla chłopaka

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Szukam prezentu dla chłopaka

Postautor: xruby » 15 kwie 2018, 0:08

Jeśli chodzi o ciekawe prezenty to ja bym poszła w gadżety :P Może jakieś słuchawki gamingowe? W Teletorium są całkiem fajne modele, sama mam jeden z nich.
xruby

Postautor: calliope » 01 maja 2018, 0:57

[quote="xruby"]Jeśli chodzi o ciekawe prezenty to ja bym poszła w gadżety :P Może jakieś słuchawki gamingowe? W Teletorium są całkiem fajne modele, sama mam jeden z nich.[/quote]
Ciekawa propozycja. Ja proponowałabym też klawiaturę gamingową.
calliope

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 10:41

calliope pisze:
xruby pisze:Jeśli chodzi o ciekawe prezenty to ja bym poszła w gadżety :P Może jakieś słuchawki gamingowe? W Teletorium są całkiem fajne modele, sama mam jeden z nich.

Ciekawa propozycja. Ja proponowałabym też klawiaturę gamingową.

Mi się podoba ta klawiatura Demon King, prezentuje się naprawdę świetnie.
leanna

Postautor: dorortta » 06 cze 2018, 7:49

Zawsze możecie iść razem do restauracji, bo nie ma nic lepszego niż podarowanie drugiej osobie własnego czasu. My byliśmy niedawno w fajnej restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Jestesmy pod wrażeniem, bo w środku jest pięknie, mają miłą obsługę i dostęp do ogródka.
dorortta

Postautor: charlies » 08 cze 2018, 11:48

leanna pisze:Mi się podoba ta klawiatura Demon King, prezentuje się naprawdę świetnie.

A masz ją może? Bo ja chętnie rozważę jej kupno, w Teletorium mają sporo fajnych gadżetów.
charlies

Postautor: 741 » 22 cze 2018, 10:19

Ja ostatnio mojemu chłopakowi na urodziny kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia taki- haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html#1-opis ponieważ ma kłopoty z ciśnieniem. Ja w prezentach zawsze sobie cenię praktyczność.
741

Postautor: lula88 » 22 cze 2018, 13:05

A może zamów fajne jedzenie i zaproś przyjaciół. Myślę, ze niespodzianki takie cieszą najbardziej. Powiem więcej, ze ostatnio ja zrobiłam dokładnie tak samo. Tzn zamówiłam jedzneie z naszego ulubionego miejsca tzn, Margaret z Wrocławia i zaprosilam przyjaciół i mój chłopak był zachwycony!
lula88

Postautor: yetitdi » 25 cze 2018, 7:57

Moim zdaniem jako prezent dla chłopaka sprawdzą się gadżety elektroniczne. Bezprzewodowa ładowarka do telefonu lub coś w tym guście. Nie zapomnijcie tylko o jakimś gustownym opakowaniu na prezent. Polecam wybrać torby papierowe z nadrukiem. Można takie dostać na przykład tutaj - e-hurtownia-opakowan.pl
yetitdi

Postautor: Astronom » 27 cze 2018, 8:36

Gadżety jakieś, chociaż z tym to różnie bywa. Jeden lubi drugi nie przepada. Poza tym, hm no nie wiem... Wyjście do kina na przykład na fajny film akcji jak jakiś akurat jest w repertuarze. Ja ostatnio byłem z moją na Avengersach i to był jej pomysł aby pójść do Oh-Kino. Mi się to akurat podobało. Chociaż wiem, że teraz trzeba będzie odcierpieć i oglądać jakąś komedie romantyczną, ale co tam :)
Astronom

Postautor: Gość » 01 lip 2018, 9:20

Zegarek dobrej marki - Aztorin, Albert Riele, Edox.
Gość

PoprzedniaNastępna