Szukam prezentu dla chłopaka

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Szukam prezentu dla chłopaka

Postautor: Gość » 21 lip 2018, 10:30

W aparcie są też świetne zegarki AM:PM. Cenę mają bardzo przystępną.
Gość

Postautor: Melenie » 24 lip 2018, 18:26

Kup mu jakis fajny plecak miejski. Widziałam ladne w sklepie outhorn outhorn.com/plecaki-miejskie,127,0.html a taki plecak zawsze siew przydaje.
Melenie

Postautor: fable » 25 lip 2018, 17:08

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest przejrzeć oferty różnych sklepów z upominkami. Sporo jest tego na toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka
A jeśli lubi słuchac muzyki to może słuchawki
amazon.de/Sony-MDR-ZX110-faltbarer-B%C3%BCgelkopfh%C3%B6rer-schwarz/dp/B00NBR70DO/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1532538184&sr=8-4&keywords=s%C5%82uchawki
fable

Postautor: gabryska » 28 lip 2018, 20:27

Jak jest pełnoletni to whisky mu kup, faceci lubią eleganckie alkohole, na poczcie kwiatowej takie mają ładnie zapakowane w skrzynkę. Prezent powinien być praktyczny moim zdaniem.
gabryska

Postautor: PinEska » 28 lip 2018, 21:20

Swojemu R. kupiłam zestaw z underbeard, kolorowe skarpety w zestawie z muchą. On lubi takie stylowe dodatki, podejrzewam że niejedną imprezę w nich obskoczy :)
PinEska

Postautor: zuzzza » 31 lip 2018, 8:55

[quote="xruby"]Jeśli chodzi o ciekawe prezenty to ja bym poszła w gadżety :P Może jakieś słuchawki gamingowe? W Teletorium są całkiem fajne modele, sama mam jeden z nich.[/quote]
Ja do tego dorzuciłabym też klawiaturę gamingową od razu.
zuzzza

Postautor: Gość » 06 wrz 2018, 17:42

[quote="Gość"]W aparcie są też świetne zegarki AM:PM. Cenę mają bardzo przystępną.[/quote]
Teraz można tam kupić zegarki dobrych marek w promocyjnej cenie.
Gość

Postautor: Example33 » 15 wrz 2018, 8:34

Wszystko zależy co ten chłopak lubi ;) na czym mu dokładnie zależy. Ja bym po prostu podpytała ;) Mój chlopak np bardzo lubi spływy kajakiem. Bardzo mu zależalo na jakiejś dobrej jakości plecaku, który będzie mógł zabrać na na spływ. Dlatego ja mu kupiłam w prezencie plecak wodoszczelny ze zgrzewanymi szwami na Fish Dry Pack ;)
Example33

Poprzednia