Prezent dla ukochanego mężczyzny

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla ukochanego mężczyzny

Postautor: julka s » 25 wrz 2019, 10:33

Długo się zastanwiałam co kupić mężowi na urodziny. Wiele z Waszych propozycji już przerobiłam a powtarzać sie nie lubię. W poszukiwaniach zawędrowałam do superwnetrze.pl, gdzie maja akurat całkiem świetną promocję na asortyment zack i blomus (jak ktoś nie wie to niemieckie marki) zatem jakość jest zagwarantowana i tak wybrałam ciekawie wyglądający stojak na wino, który przyda się mu na kolejne alkohole.
julka s

Postautor: majcom82 » 25 wrz 2019, 16:58

Ja postawiłam na klasykę, kupiłam mojemu spodnie Damien w stylu swobodnego kroju, kolor jasno niebieski, mają prostą zwężaną nogawkę, regularną talię.
Dopasowany krój do człowieka, pytając Grega odpowiada mi, że jemu pasują przez wygodę, klasykę i styl.
majcom82

Postautor: majcom82 » 25 wrz 2019, 17:00

[quote="majcom82"]Ja postawiłam na klasykę, kupiłam mojemu spodnie Damien w stylu swobodnego kroju, kolor jasno niebieski, mają prostą zwężaną nogawkę, regularną talię.
Dopasowany krój do człowieka, pytając Grega odpowiada mi, że jemu pasują przez wygodę, klasykę i styl.[/quote]

Zapomniałam dodać, że spodnie są z firmy Cross Jeans.
majcom82

Postautor: agawa » 02 paź 2019, 7:49

U mnie zawsze sprawdzają się perfumy i kosmetyki :) Sam sobie nie kupuje więc liczy na mnie i mój dobry gust.
agawa

Postautor: olga901 » 08 paź 2019, 18:19

Hejka uważam, że takie drobiazgi jak gry itp są dobre na krótką metę lepiej kupić facetowi coś trwalszego :)
Np.taką ładną bluzę w kolorze navy i logo firmy Cross Jeans na przodzie. Ma regularny krój, długi rękaw.
Znalazłam ją na jeansstore.pl kod produktu 25166-001
olga901

Postautor: artek » 12 paź 2019, 11:51

Ja bym wybrał markowy zegarek Albert Riele, apart.pl/zegarki/albert-riele
artek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać