Ozonowanie na smrodek

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Ozonowanie na smrodek

Postautor: Marta1977 » 26 paź 2018, 7:00

Ja dezynfekuje nawet kanapy i pościele robotem cyklopowym z firmy #Mamibot. Rewelka!
Marta1977

Postautor: milionaaerrka » 31 paź 2018, 13:46

też polecam ozonowanie. Strasznie dużo bakterii znajduje się w naszych mieszkaniach, stąd też brzydkie zapachy czasem. Ja regularnie przeprowadzam (polecam Airozone najbardziej) i kupiłam oczyszczać powietrza też. Przyznam szczerze, że nawet zaczęłam mniej chorować.
milionaaerrka

Postautor: lidiaorzebska » 27 lis 2018, 10:59

W mojej firmie ludzie często chorują i co jakiś czas szef wysyła nas na urlop i wtedy przyjeżdża ekipa ozonująca. Po wszystkim fajnie świeżo pachnie i też mniej chorujemy. Fajna sprawa. Jakby ktoś szukał do swojej firmy to właśnie wspomniane Airozone się tym zajmuje.
lidiaorzebska

Postautor: olaka33 » 30 lis 2018, 11:16

O to prawda, ozonowanie super sprawa. Ozonowanie mieszkania, mebli, żywności, klimy - bardzo dobra sprawa. Jesli chodzi o baseny to też używają ozonu zamiast chloru, co jest o wiele lepszym rozwiązaniem;) Ja korzystałam z airozone też:)
olaka33

Postautor: witek » 02 sty 2019, 13:58

ozonowanie super, też korzystałem z airozone, bardzo dobra firma. Jestem zachwycony! Bo wszystkie brzydkie zapachy znikają:)
witek

Postautor: marek » 25 sty 2019, 14:46

No właśnie, szkoda, że tak mało osób sobie zdaje z tego sprawę ile bakterii żyje wokół nas. U nas w pracy ozonują regularnie na szczęście. Jakby ktoś potrzebował, to korzystamy z firmy Airozone, za każdym razem po ozonowaniu jest super świeży zapach, aż chętniej się przychodzi do pracy.
marek

Postautor: Gość » 01 lut 2019, 12:27

teraz coraz większa świadomość jest i ludzie sobie zdają sprawę, że ozonowanie ma dużo fajnych właściwości. Ja też to robię i bardzo polecam.
Gość

Postautor: Gość » 07 mar 2019, 12:46

A czy myślicie, że ozonowanie pomaga na pleśń/ W biurze się niestety pojawiła i myślimy, jak z nią zawalczyć/ Podobno ozon ma właściwości dezynfekujące, prawda to ? Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Gość

Postautor: walecja » 08 mar 2019, 9:42

dzięki za polecenie Airozone, świetna firma. Ozonowałam wreszcie swój basen:) Skuteczniejsze niż chlor:)
walecja

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie