Wasze sposoby na relaks

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Wasze sposoby na relaks

Postautor: sun » 31 sie 2018, 3:21

Mąż też w rękawiczkach? By Olie ma też wersję męską ;)
sun

Postautor: Caira » 02 wrz 2018, 16:54

Mój facet ma swój zapach w łazience Epiltouch. Często używa po weekendzie jeżeli spędzał dużo czasu przy samochodzie :)
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: Iza2 » 09 sty 2019, 14:15

Spa! Najlepszy i sprawdzonys posób na regenerację i relaks :D Też tak macie? A macie swoje ulubione spa? Ja bardzo lubię estetyka day spa w piasecznie :)
Iza2

Postautor: Esteria » 17 sty 2019, 22:55

Dla mnie bezapelacyjnie masaż, nic mnie aż tak dobrze nie relaksuje. Uwielbiam Tajski Masaż, chodzę na Dietla w Krakowie, przynajmniej dwa raz w miesiącu. To potrafi dodać energii i naładować akumulatory :)
Esteria

Postautor: kajaka98 » 11 kwie 2019, 19:42

Och, mój sposób na relaks to zdecydowanie aktywny wypoczynek! Jako że mam pracę raczej umysłową, sport pozwala mi się odprężyć i zregenerować umysł. Najbardziej lubię rowerowe przejażdżki po okolicznych lasach. Sezon wiosenny, rowerowy juz się zaczął, więc odrestaurowałam mój stary rower i jeżdże nim w każdy weekend. Na majówkę plan mam, aby pojechać na rowerach na Bornholm i już przymierzam się powoli do zakupu nowego roweru, aby mieć pewność, ze po drodze nic się nie popsuje. Duży wybór sprzętów mają w roweryok.pl/, już nawet upatrzyłam jedną perełkę dla siebie :)
kajaka98

Postautor: wiolla4 » 11 kwie 2019, 23:56

Ja dobrze relaksuje sie podczas aktywnosci fizycznej. Ostatnio kupilam sobie ławeczkę do ćwiczeń na wassermannie i jestem z niej mega zadowolona
wiolla4

Postautor: limisa12 » 12 kwie 2019, 11:25

Ja na relaks odpalam sobie mój masażer i serial ^^
Zobacz skuteczny krem na zmarszczki:https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-mimiczne-sprawdz-jak-sie-ich-pozbyc
Awatar użytkownika
limisa12

Postautor: juliasz » 23 kwie 2019, 9:58

Polecam wszystkim masaż tantryczny, dla mnie najlepsze co może być by sie w pełni zrelaksować. Jak bedziecie w Krakowie warto odwiedzić tamtejsze Studio masażu Dewi. Warto ich odwiedzić , szczególnie polecam masażyste Piotra
juliasz

Postautor: ptasia » 30 kwie 2019, 15:42

Relaksująca kąpiel z zapachową świecą i pyszna uspokajająca herbatka z zielnika doz doz.pl/apteka/p133527-ZIELNIK_DOZ_Herbatka_ziolowa_Relaks_17_g_20_szt.
ptasia

Postautor: rudagrażyna » 01 maja 2019, 5:20

OO muszę wypróbować, mam do wykupienia receptę to sobie zamówię razem z lekami, to będą na mnie razem czekać w aptece stacjonarnej, szkoda że póki co nie można jak reszty zamówić do domu.
rudagrażyna

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie