Dobry gazownik samochodowy Szczecin - założenie gazu do auta

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Dobry gazownik samochodowy Szczecin - założenie gazu do auta

Postautor: jacol » 03 paź 2017, 17:04

Który gazownik w Szczecinie jest według was najlepszy? Jakiego gazownika polecacie żeby dać do montażu instalacji LPG w bmw e39 2.0? Szukam najlepszego gazownika od samochodów niemieckich który najlepiej zna się na serwisie i zakładaniu gazu. Właśnie w najbliższą środę odbieram od kogoś samochód i chce od razu dac go do zagazowania. Wiem, że jak nie zrobię tego od razu i będę odkładał to potem będę żałował że przepłacam na benzynie i wydaje kase bez sensu. Nie trzeba mi tłumaczyć, że przerobienie auta na gaz się opłaca. Tylko trzeba znaleźć takiego gazownika, który ma najlepsze opinie i potrafi montować gaz w sposób profesjonalny.
jacol

Re: Dobry gazownik samochodowy Szczecin - założenie gazu do

Postautor: ala » 03 paź 2017, 17:13

Ja jutro wstawiam swojego Volkswagen New Beetle 1.8 5V Turbo Benzyna L4 Hatchback do Autkogaz na wernyhory 17 i sama jestem ciekawa jak im wyjdzie założenie gazu :) Czytałam tutaj że są najlepsi w Szczecinie i dlatego zdecydowałam się na ten warsztat. Brałam pod uwagę kilku gazowników, ale jednak opinie jakie tu piszecie zaważyły i dam znać za kilka dni czy rzeczywiście wszystko tam jest tak jak obiecują.
ala

Postautor: stach » 05 paź 2017, 14:38

Ala to daj koniecznie znać jak Ci się w autkogaz podobało jeśli chodzi o efekt końcowy? Ja też chcę i szukam gdzie w szczecinie założyć gaz do bmw 520i 2.0 f10 twin turbo m-sport highspec 185 km 2013? Może to wygląda śmiesznie, ale ja robię 3 tys. km miesięcznie minimum więc to mi się zwróci w pół roku. Dużo jeżdżę po mieście a beta jak wiadomo każda pali jak smok a na gazie to będzie mniej niż połowa kasy na paliwo.
stach

Postautor: danek » 09 paź 2017, 5:59

Jeśli chodzi o założenie gazu do samochodu w Szczecinie to zdecydowanie najlepszym gazownikiem jest Autkogaz na ul. Wernyhory 17. Mam naukę jazdy i gazowałem tam już kilka aut i robią po 200 tys. km na tym gazie i zajeżdżamy do serwisu gazu tylko na wymianę filtrów i przegląd. Hyundai i20, renault clio i tym podobne maleństwa gazowaliśmy tam wiwle razy i nie szukam już od dawna innych gazowników. Polecam po prostu autkogaz jesli szukasz gdzie tanio i dobrze założyć instalację gazową LPG w Szczecinie.
danek

Postautor: ala » 16 lis 2017, 18:47

No to już prawie 2 tygodnie jeżdże moim "żuczkiem" na gazie i jest czad. Nie znam się na silnikach i mechanice więc mogę tylko powiedzieć, że nie odczuwam żadnych różnic jeżdżąc na gazie i jedyne co się różni to kasa jaką wydaję na tankowanie. To nawet nie jest połowa tego co do tej pory wydawałam. Teraz sto kilometrów kosztuje mnei mniej niż 20 zł.
ala

Postautor: Pan Tadek » 06 maja 2018, 18:55

Niech ktoś nie mówi tylko, że pracuję dla autkogaz ale jestem po prostu ich fanem i daje im jak najlepsze opinie wszędzie gdzie się da. Moje amerykańskie auta gazuję tylko u nich i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Wg mnie jest to najlepszy w Szczecinie warsztat lpg jaki kiedykolwiek tutaj działał. To nie są zwykli mechanicy, którzy coś tam potrafią dokręcić lub odkręcić. Serwisowałem tutaj naprawdę sporo aut i wiem co piszę. Parę razy kiedy już straciłem nadzieję na naprawę instalacji gazowej i potrzebowałem pilnie auto lub miałem kupca to zawsze dali radę.
Pan Tadek

Postautor: Tiger » 13 sty 2019, 15:46

Ja tam nie będę się rozpisywał. Krótko : chłopaki są OK. Znają się na rzeczy, nie są drodzy. Jak jakiś problem z gazem w samochodzie, to do nich.
Tiger

Postautor: Danir » 23 lut 2019, 19:04

Jest jeszcze w Szczecinie p. Slawek Piątek na Szczawiowej. Robiłem u niego 2 auta na BRC, obydwa zrobiły przebiegi powyżej 150 tys.km, nie było się do czego przyczepić.
Danir

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach