serwis sprzętu nagłośnieniowego

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

serwis sprzętu nagłośnieniowego

Postautor: Dariusz » 07 lis 2017, 13:04

Cześć. Poszukuję serwisu z doświadczeniem w naprawach wzmacniaczy lampowych. Tylko żeby naprawdę to byli sprawdzeni ludzie, którzy wiedzą jak powinien brzmieć dźwięk i nie będą mi wciskać, że – to tak ma brzmieć. Ja jestem akurat człowiekiem o lekkim audiofilskim zacięciu, więc zwracam ogromną uwagę na jakość dźwięku i wszystko musi być u mnie krystalicznie czyste.
Dariusz

Re: serwis sprzętu nagłośnieniowego

Postautor: arekjkj » 14 lut 2018, 3:56

Można by się z nagłośnieniem wybrać do Lampowca – lampowiec.pl. Już nie raz i nie dwa i pomogli nawet w takich dość pilnych sytuacjach, gdzie potrzebowałem wzmacniaczy czy mikserów na wczoraj. Szybcy, ale dokładni w swojej robocie. Jeśli jakaś naprawa jest technicznie nie do przeprowadzenia to o tym informują na starcie.
arekjkj

Re: serwis sprzętu nagłośnieniowego

Postautor: slawek81 » 02 maja 2018, 16:07

Mi jakiś czas temu pomogła firma, która nie zajmuje się stricte sprzętem audio: techsecure.pl/naprawa-sprzetu. Prowadzą taką ogólną naprawę sprzętu i z tego co wiem systemy nagłośnieniowe montują, więc mają sporą styczność z tematem. Mi naprawili stary sprzęt Pioneera. Polecam jeżeli ktoś ma jakieś drobniejsze usterki.

Ostatnio przesunięty w górę 02 maja 2018, 16:07 przez: Anonymous.
slawek81