Komputer do gier

Gry na komputer i konsole

Komputer do gier

Postautor: sun » 30 lis 2017, 21:57

A na czym w te dobre gry gracie? Co myślicie o tym komputerze? komputronik.pl/product/357575/komputronik-infinity-s700-e003-.html
sun

Re: Komputer do gier

Postautor: Matmat » 08 sty 2018, 9:26

Wydaje się sensowny, a dowiedz się w sklepie czy jest jeszcze możliwość podrasowania go do Twoich potrzeb, ja mam starszy sprzęt ale sam się przy nim bawiłem trochę i nawet najnowsze tytuły jak sobie z konsoleigry zamawiam to śmigają bez problemu żadnego
Matmat

Postautor: Radol » 15 sty 2018, 19:58

A powiesz Matmat co tam dokładnie przy komputerze działałeś? Bo ja nie chciałem nowego nic kupować, ale zamówiłem ostatnio z konsoleigry właśnie Battlefront i mi jednak starego laptopa zmuliło więc zastanawiam się czy jest jeszcze dla niego jakaś nadzieja czy od razu coś niego kupować
Radol

Postautor: Malark » 27 sty 2018, 22:42

Nie lepiej kupić XBOXA? Dużo taniej a grasz w te same gry praktycznie. Teraz jest super opcja bo za około 1000 zł możesz kupić sobie mega dobrą kierownicę z grą, Logitech G920 + forza motorsport 7 bundle w media expert za jakieś 1300 zł. Moim zdaniem dobra cena!
Malark

Postautor: emdzej » 28 sty 2018, 17:08

Zero szczegółów czy dodatkowych informacji na pewno nie pozwoli wskazać konkretnej opcji. Podobnie jak w powyższych przypadkach, jest za bardzo ogólnie.
Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie tylko jednego: wiedzieć, że jest dla kogoś ważny.Że bez niego czyjeś życie byłoby uboższe.
Awatar użytkownika
emdzej

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W jaką grę warto zagrać