Placówka bankowa, ktoś prowadzi?

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Placówka bankowa, ktoś prowadzi?

Postautor: Nira » 23 lut 2018, 1:07

Ktoś z Was może prowadzi placówkę bankową na zasadzie franczyzy? Mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących założenia takiej działalności? Chodzi mi to po głowie już od dawna...
Nira

Re: Placówka bankowa, ktoś prowadzi?

Postautor: opiekunnestbank » 28 mar 2018, 0:35

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Nira » 28 mar 2018, 21:00

Dziękuję bardzo za odpowiedź. A co do pytań, to tak, mam ich kilka... Jak wygląda sprawa z kwestią lokalu? Mam jeden na oku, ale proszę powiedzieć, czy musi spełniać jakieś konkretne warunki?
Nira

Postautor: opiekunnestbank » 06 kwie 2018, 13:31

Nira pisze:Dziękuję bardzo za odpowiedź. A co do pytań, to tak, mam ich kilka... Jak wygląda sprawa z kwestią lokalu? Mam jeden na oku, ale proszę powiedzieć, czy musi spełniać jakieś konkretne warunki?

Szanowna Pani, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: takone » 09 kwie 2018, 22:12

Ale jak to jest, każdy może sobie taką placówkę otworzyć?
takone

Postautor: opiekunnestbank » 17 kwie 2018, 15:21

takone pisze:Ale jak to jest, każdy może sobie taką placówkę otworzyć?

Szanowna Pani, Nest Bank wymaga m.in. aby przyszły Partner naszej Placówki prowadził działalność gospodarczą oraz posiadał wykształcenie w zakresie finansów lub zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji uzyska Pani tutaj: nestbank.pl/pomoc/franczyza.html#

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Nira » 25 maja 2018, 0:10

Mam jeszcze jedno pytanie... Czy jeśli w międzyczasie otwierania placówki brakłoby mi funduszy, mogę liczyć na jakiś kredyt?
Nira

Postautor: eryczek » 02 cze 2018, 14:33

Czy jest jakiś określony zestaw dokumentów jakie należy dostarczyć w celu potwierdzenia predyspozycji i faktycznych możliwości otwarcia i prowadzenia placówki bankowej Nest Banku?
eryczek

Postautor: opiekunnestbank » 21 cze 2018, 15:47

Nira pisze:Mam jeszcze jedno pytanie... Czy jeśli w międzyczasie otwierania placówki brakłoby mi funduszy, mogę liczyć na jakiś kredyt?

Szanowna Pani, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pani wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: opiekunnestbank » 21 cze 2018, 15:51

eryczek pisze:Czy jest jakiś określony zestaw dokumentów jakie należy dostarczyć w celu potwierdzenia predyspozycji i faktycznych możliwości otwarcia i prowadzenia placówki bankowej Nest Banku?

Szanowny Panie, Nest Bank wymaga dostarczenia standardowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności oraz wypełnienia kilku dokumentów przygotowanych bezpośrednio przez Nest Bank. Lista wymaganych dokumentów nestbank.pl/franczyza/wymagane-dokumenty.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wiadomości ze świata finansów