Meble - z jakiej firmy warto?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Meble - z jakiej firmy warto?

Postautor: wiolka d » 14 lut 2019, 12:17

Masz całkowita rację @Tomek, ja wyznaję tę samą zasadę, że jak robić meble to tylko do kuchni, a tak szkoda marnować czas i pieniądze. Przecież teraz naprawdę można kupic solidnie wykonane meble, które posłużą nam długie lata. Wiem doskonale, bo codziennie od kilku ładnych juz lat użytkujemy meble ze scandicsofa.pl i twierdzimy zgodnie, że lepiej trafic nie mogliśmy. Znakomita jakość, no jakby nie było to ręcznie robione meble z drewna, a tapicerki sprowadzają z włoch i belgii. Niedawno dokupowaliśmy jeszcze jedną sofe i podnóżek i nic sie nie zmieniło tak samo świetnie, a że trafiliśmy na ekstra promocje to udało się zaoszczędzić kilka ładnych setek.
wiolka d

Postautor: anela » 25 mar 2019, 9:24

Jasne, że tak. Ja również w ogóle nie widzę sensu robienia takich mebli pod wymiar, jak w sieci jest ich pod dostatkiem. Fakt trzeba tylko postawić na te, które są rzeczywiście solidne i które posłużą nam przez długie lata. Nam takie meble za każdym razem udaje się wybrać na slf24.pl w dodatku wcale nie są jakieś drogie jak to widzi się w innych sklepach.
anela

Postautor: Ritta » 25 mar 2019, 11:24

Ej, ja absolutnie nie uważam, ze szafa na wymiar to pieniądze w błoto! Ja mama man wneke w salonie, której nie bardzo było jak zaaranżować, jak dać w to miejsce szafę z lustrem, żeby dodatkowo jeszcze powiększyła salon, i tak nie za duży. Przerabiałam już meble z sieciówek, których żywtotność to było max pół roku do roku i to za niemałe pieniądze i dziękuję bardzo. Aktualnie mam szafę od Indeco Wybrzeże u mnie z Gdyni – 1,5 roku i nic się z nia nie dzieje. Dlatego moim zdaniem warto zainwestować w szafe na wymiar, zamiast stale wymieniać tanie meble. Wystarczy zamówic coś w neutralnym kolorze, pasującym do wszystkiego. ;)
Ritta

Postautor: Playdoh » 13 cze 2019, 11:10

Dużo jest dobrych salonów meblowych ;) ja bym jeszcze pomyślała o jak np urządzasz salon, może o kominku :) ? Nie musisz mieć typowo wkładu, możesz mieć np kominek gazowy coś jak kominek leo z kratkach. jest to kominek gazowy oddający piękną wizję ognia.
Playdoh

Postautor: polka » 19 cze 2019, 12:01

A ja polecam na wymiar sobie zrobić. Mnie się jeden model z sieciówki podobał ale jakość wykonania była tragiczna, płyta najtańsza, docinki chyba ręczne. Poszłam do stolarza, do Wiór Płyt dokładnie z Wyszkowa i ze zdjęciem i oni mi zrobili takie same - z moimi wymiarami i z najlepszych materiałów. Także mam niby meble ze sklepu a nie ze sklepu :D ale potem zamówiłam jeszcze szafę, to już zaprojektowali mi sami, jest oryginalnie. Poziom cały czas wysoki.
polka

Postautor: rokoko » 22 lip 2019, 12:51

Też polecam meble robione na zamówienie. Mój brat robi meble,a materiały do ich wykonania kupuje od tego producenta richd-anders .Ja jestem bardzo zadowolona z ich jakości.
rokoko

Postautor: bobbudowniczy84 » 22 paź 2019, 13:45

Nie wiem, jakoś przymierzałem się do zamówienia zabudowy do przedpokoju na wymiar, ale jako że budżet nie był w najlepszej formie :D stanęło na szafie i pufie z Abra Meble. Szczerze mówiąc myślałem, że jednak pożałuję tej decyzji, ale jak do tej pory (ponad rok) wszystko służy dobrze. Dużo miejsca do przechowywania, wygodne siedzisko. Myślę, że śmiało można zamawiać meble w salonach sieciowych, ale trzeba mieć przynajmniej mniej więcej pojęcie czego się szuka. I trzeba zwracać uwagę na wykonanie detali.
bobbudowniczy84

Postautor: Linka » 07 lis 2019, 19:02

Fajne meble , które warto kupić to Edinos PAKOĆ Solidne. Sprawdzone. W niskich cenach.
Linka

Postautor: Olga » 03 gru 2019, 8:35

Solidne meble tylko z EDINOS RADŁÓW. Profesjonalne wykonane. Super jakość.
Olga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie