Weekend majowy

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Weekend majowy

Postautor: magdamaj » 11 kwie 2019, 19:25

Dokąd wybieracie się w tym roku na majówkę? Są gdzieś jakies fajne oferty "last minute"? Chociaż raczej interesuje mnie Polska, bliżej, szkoda czasu na dojazdy gdzieś dalej.
magdamaj

Postautor: limisa12 » 12 kwie 2019, 11:24

Zazdroszczę wam ludzie .. wy będziecie odpoczywać, a ja w pracy ;/, ale za to w sierpniu jak co roku wybieram się nad swoje jeziorko (tygodniowy camping) - polecam wszystkim. Mega fajna sprawa:)
Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-mimiczne-sprawdz-jak-sie-ich-pozbyc/
Awatar użytkownika
limisa12

Postautor: krokus » 19 kwie 2019, 11:39

My jakiś czas temu kupiliśmy z mężem apartament w Rowach. A dokladniej, to jest to apartament z kompleksu Lubicz. Super lokalizacja, przeznaczyliśmy go na wynajem dla turystów. No i właśnie na majówkę meiliśmy mnóstwo zapytań o rezerwacje! Więc jest duże zainteresowanie, na sezon wakacyjny też mamy już praktycznie wszystko zapełnione. Więc inwestycja bardzo bardzo opłacalna.
krokus

Postautor: atti » 22 kwie 2019, 22:16

My jedziemy do Wrocławia z rodzinką. Mamy tam kilka stałych punktów, jak np strzelnica progun :)
atti

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 06 maja 2019, 9:27

Jeśli w Majówkę nie udało Wam się odpocząć to zapraszamy do skorzystania z kolejnego długiego weekendu w czerwcu oraz wakacji. W Hotelu Klimek****SPA czeka na Państwa bogata oferta SPA, nielimitowany wstęp do Aquaparku, hotelowy pub, bilard etc. W naszym Hotelu mamy również szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi, a na Maluchy czeka specjalne skomponowane menu oraz szereg atrakcji. Serdecznie zapraszamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: murawskian » 07 maja 2019, 9:21

Ja majówkę spędziłem w Popradzie na Słowacji, bardzo ładna miejscowość w Tatrach Wysokich, piękne widoki, dużo malowniczych szlaków spacerowych i park wodny AquaCity dla miłośników wodnych atrakcji - polecam na przyszłą majówkę albo na weekendowy wyjazd :)
Awatar użytkownika
murawskian

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce