Dieta pudełkowa

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Dieta pudełkowa

Postautor: Mademoisselle » 11 kwie 2018, 19:51

Czy ktoś z was stosował diete pudelkową? Jakie doświadczenia?
Mademoisselle

Re: Dieta pudełkowa

Postautor: ganna » 16 kwie 2018, 5:46

Ja rozmawiałam z koleżanką, która ją stosuje. To nie dla mnie, te dania nie są w ogóle w moim guście.
ganna

Postautor: renatta » 26 kwie 2018, 17:50

A ja zamawiam sobie nadal taka diete. Jestem na cateringu dietetycznym z warszawski dzień od pana gesslera. To naprawdę bardzo opcja dla wszystkich zabieganych i dbających o swoją dietę.
renatta

Postautor: olafola » 07 cze 2018, 8:14

Jestem od jakiegos czasu na diecie pudełkowej i uważam, że to świetne rozwiązanie dla zabieganych ludzi, albo dla tych którzy chcą schudnąć. Ja zamawiam z Optimal Fit i jestem bardzo zadowolona. Dieta jest smaczna, zdrowa, a posilki zbilansowane.
olafola

Postautor: Kaśka787 » 14 cze 2018, 12:25

Ja polecam Personal-chef , smaczne posiłki, dobrze dobrane smaki i energy drinki ;)
Cena też jest spoko.
Kaśka787

Postautor: roma4 » 15 cze 2018, 10:16

Szczerze powiedziawszy ja nie praktykuje tej pudełkowej. Wolę coś sobie normalnie na dowóz zamówić, najczęściej z Margaret z Wrocławia, bo tam mają pyszne obiady. Najbardziej lubię: Zestaw filet drobiowy po parysku i Zestaw Pstrąg z pieca z masełkiem czosnkowym pyszne jedzenie!
roma4

Postautor: Izabela33 » 16 cze 2018, 15:31

Ja tez własnie jak koleżanka powyżej nie praktykuję takich diet, wolę zjęśc coś dobrego. Ale kiedy mam dużą imprezę w domu, to zamawiam jedzenie z firmy catering Arts. zawsze jest smaczne i zdrowe.
Izabela33

Postautor: suski26 » 16 cze 2018, 22:11

Nie obraźcie się, ale, przynajmniej jak dla mnie, tego typu diety pudełkowe, często bardzo kosztowne, są naprawdę nieefektywne a przy tym rujnujące finanse. Te pudełka to trochę takie trochę wiecie, maszyny hazardowe: slotu.com/pl/ - jednemu wyjdzie, innemu nie wyjdzie.
suski26