Firma Transportowa

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Firma Transportowa

Postautor: ellemnt » 12 kwie 2018, 6:34

Możecie mi polecic dobrą i sprawdzoną firme transportowa na terenie warszawy?
ellemnt

Re: Firma Transportowa

Postautor: Weronal » 12 kwie 2018, 6:36

Odezwij sie do firmy Wiki. Oni są firmą transportową i robią rożnego rodzaju transport i przewóz własnie na terenie warszawy.
Weronal

Postautor: junka » 13 kwie 2018, 9:50

Generalnie zeby dostać się do dobrej pracy trzeba mieć zrobione dobre CV. Takei Cv można zrobić dzieki takiemu kreatorowi: szybkiecv.pl on bardzo pomaga w takich kwestiach. Ładne Cv równa się wyróżniające CV.
junka

Postautor: tubi83 » 23 kwie 2018, 5:12

Dobrze jest jak firma transportowa współpracuje z agencją celną, to bardzo ułatwia sprawę. Taka agencja pomaga z załatwieniem wszelkich formalności związanych z dokumentacją celną odnośnie transportu towarów. Jedną z lepszych agencji mi znanych jest interlog-agencja.pl/ :)
tubi83

Postautor: fliper93 » 27 maja 2018, 7:45

Jeśli myślicie o założeniu swojej firmy transportowej,ale takiej do przewozu osób (nie towarów), to zachęcam do zajrzenia na zabudowabusa-hitbus.pl - oni sie zajmują profesjonalnym przerabianiem samochodów ciężarowych na busy właśnie do przewozu osób. To dużo bardziej opłacalne niz kupowanie nowego busa.
fliper93

Postautor: dyrenc » 06 cze 2018, 7:57

Odezwij się w takim razie do firmy transportowej Wiki. Oni robią róznego rodzaju transport na terenie warszawy, a także przeprowadzki.
dyrenc

Postautor: Moniek » 06 lip 2018, 13:13

Ja ostatnio kiedy potrzebowałem transportu, to skorzystałem z usług firmy transportprywatny.com Oni działają na terenie warszawy i są rzetelni.
Moniek

Postautor: Marko44 » 24 lip 2018, 18:01

Jeśli chodzi o dobrą firmę transportową to odezwij się do firmy Wiki z Warszawy. U mnie wszystko odbyło się bez większych problemów, a firma jest solidna.
Marko44

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać