Wypadjące włosy patenty

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Wypadjące włosy patenty

Postautor: benia » 30 wrz 2018, 21:21

Tylko trzeba pamiętać że wszelkie pigułki, podziałają na wszystkie włosy, na całm ciele....
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:23

A probowałyście stosować henny Satwa? Stosuję ja od nie dawna i na prawdę daje rewelacjne efekty. Również miałam problem z wypadającymi włosami i z polecenia koleżanki zakupiłam hennę (są koloryzujące ale i bezbarwne jeśli ktoś nie chce zmieniać koloru). W zasadzie stosuję ją od nie dawna, ale szczerze powiem, że mam teraz mocniejsze włosy, sztywniejsze i mi tak nie wyopadają. Sądzę, że warto spróbować bo nie jest jakas droga :)
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

Postautor: włosy » 05 lis 2018, 8:21

to problematyczna sprawa niestety, bo przyczyn jest wiele, polecam się najpierw całościowo przepadać, u trychologa też. Ja trafiłam do super trychologa pod Warszawą - pani Elwira Maj z Miraflores. Jednak po prostu mam taki typ włosa, słaby i cienki, dlatego zdecydowałam się na zabieg microline do ubytku włosów na czubku, bo z tym się zmagałam. Jestem już kilka miesięcy po zabiegu i nic się nie dzieje, bardzo dobrze się czuję, wreszcie nie denerwuje mnie ten problem:) Polecam..
włosy

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać