Wypadjące włosy patenty

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Wypadjące włosy patenty

Postautor: benia » 30 wrz 2018, 21:21

Tylko trzeba pamiętać że wszelkie pigułki, podziałają na wszystkie włosy, na całm ciele....
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:23

A probowałyście stosować henny Satwa? Stosuję ja od nie dawna i na prawdę daje rewelacjne efekty. Również miałam problem z wypadającymi włosami i z polecenia koleżanki zakupiłam hennę (są koloryzujące ale i bezbarwne jeśli ktoś nie chce zmieniać koloru). W zasadzie stosuję ją od nie dawna, ale szczerze powiem, że mam teraz mocniejsze włosy, sztywniejsze i mi tak nie wyopadają. Sądzę, że warto spróbować bo nie jest jakas droga :)
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

Postautor: włosy » 05 lis 2018, 8:21

to problematyczna sprawa niestety, bo przyczyn jest wiele, polecam się najpierw całościowo przepadać, u trychologa też. Ja trafiłam do super trychologa pod Warszawą - pani Elwira Maj z Miraflores. Jednak po prostu mam taki typ włosa, słaby i cienki, dlatego zdecydowałam się na zabieg microline do ubytku włosów na czubku, bo z tym się zmagałam. Jestem już kilka miesięcy po zabiegu i nic się nie dzieje, bardzo dobrze się czuję, wreszcie nie denerwuje mnie ten problem:) Polecam..
włosy

Postautor: Axwell » 30 kwie 2019, 7:42

Dieta to jest jedno, drugie to wizyta u trychologa, a trzecia bardzo ważna rzecz to pielęgnacja. Bardzo polecam serum do zniszczonych włosów Essenz, ma w 100 % naturalny skład i ma wyciąg z nasion z konopii.
Axwell

Postautor: Nenita » 12 maja 2019, 23:55

Wiecie co, ja brałam biotynę, ale szczerze, bez jakiegoś spektakularnego efektu. Ostatnio gdzieś słyszałam (btw. właśnie od pani trycholog), że sama biotyna faktycznie może się nie sprawdzić i lepiej postawić na jakiś preparat z bardziej kompleksowym składem. Postawiłam na Vitapil, któraś z Was używa?
Nenita

Postautor: Marta41 » 16 maja 2019, 13:43

Ja zdecydowalam się na wizytę trychologiczną . Podczas badania dokładnie została przeanalizowana moja skóra głowy i mieszki włosowe. Zaproponowany odpowiedni program terapii. Polecam wizytę trychologiiczną w Laser Delux w Łodzi.
Marta41

Postautor: juleczka » 09 cze 2019, 21:38

Ja uważam, że to stres albo nieodpowiednia dieta. Mi też mega włosy wypadały, ale teraz postanowiłam zadbać o siebie, mam catering dietetyczny Warszawski Dzień pana Gesslera, więc jedzenie jest naprawdę pyszne i przez dobre pokarmy i stałe godziny posiłków poprawiła mi się cera, paznokcie i włosy przestały wypadać.
juleczka

Postautor: sun » 13 cze 2019, 13:44

Nenita pisze:Wiecie co, ja brałam biotynę, ale szczerze, bez jakiegoś spektakularnego efektu. Ostatnio gdzieś słyszałam (btw. właśnie od pani trycholog), że sama biotyna faktycznie może się nie sprawdzić i lepiej postawić na jakiś preparat z bardziej kompleksowym składem. Postawiłam na Vitapil, któraś z Was używa?

Tak, ja biorę już od jakichś 3 miesięcy. U mnie to działa. Oczywiście wiadomo, że trzeba poczekac na efekt, ale warto :) Po pierwsze co zauważyłam, to że z czasem mniej włosów mi wypadało, odpływ w brodziku się nie zatykał ;) Później też sporo nowych włosów zaczęło się pojawiać.
sun

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać