Dobry fryzjer

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Dobry fryzjer

Postautor: selina » 08 maja 2018, 13:56

hej, polecicie mi dobrego fryzjera? warszawa i okolice ;)
selina

Re: Dobry fryzjer

Postautor: bambino » 08 maja 2018, 14:43

Ja chodzę do Akademii Perfect Hair. Jak dla mnie najlepsi w mieście. Fajne jest to, że najpierw siadają i rozmawiają, można powiedzieć, czego się chce i oni doradzą.
bambino

Postautor: Albinoska » 23 maja 2018, 10:15

Mi bardzo wypadały włosy. Zainwestowałam w dobre kosmetyki z tej serii, między innymi z tej serii: dermastic.eu/dermastic/serum-przeciw-wypadaniu-wlosow.html, generalnie sa super, widzę wyraźne efekty, warto ich używac.
Albinoska

Postautor: fryzjer » 25 cze 2018, 10:34

Ja jestem zachwycona salonem InHarmony w Warszawie, bardzo dobrzy fryzjerzy. Robiłam miesiąc temu ombre i jestem zachwycona! Pierwszy raz ktoś naprawdę dobrze zajął się moimi włosami..
fryzjer

Postautor: agnes00 » 20 lip 2018, 11:45

Też polecam In Harmony w Warszawie. Ostatnio robiłam konturowanie - ciemne z jasnymi - niesamowicie oryginalne przejścia wyszły, a włosy optycznie gęstsze :)
agnes00

Postautor: fryzjerkaposzukiwana » 23 lip 2018, 12:46

oo chyba przejdę się też do inharmony, widziałam dużo pozytywnych opinii. Od zawsze chciałam zrobić ombre, a widziałam na zdjęciach, że wychodzą super:)
fryzjerkaposzukiwana

Postautor: olaksandra22 » 25 lip 2018, 7:49

In Harmony - bezsprzecznie! Robią rewelacyjne blondy! Co akurat proste nie jest :)
olaksandra22

Postautor: hejhejhejehej » 06 sie 2018, 11:36

a któraś z was korzystała może z usługi metamorfozy? Ja się zastanawiam nad tym, bo chciałabym zmienić wygląd, jak dota farbowałam u nich włosy i wiem, że umiejętności mają w tym :) ciekawa jestem, jak to całościowo wychodzi.
hejhejhejehej

Postautor: włosomaniaczka2 » 27 sie 2018, 12:35

Ja też polecam salon iNHARMONY! Robiłam tam ostatnio konturowanie. Efekt wow! Super teraz kolor włosów wygląda, jestem bardzo zadowolona :) Polecam!
włosomaniaczka2

Postautor: julias » 28 wrz 2018, 12:44

taak inhrmony rewelacja :) bardzo dobry salon:)
julias

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie